Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Zekeriyaköy Halı Yıkama

   Zekeriyaköy halı yıkama’dan merhabalar, günümüzde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de hijyen ile alakalı konular içinde yer alıyor. Buna birçok açıdan bakacak olursak şayet ev temizliği, ofis temizliği, bahçe temizliği gibi kendi yaşam alanımızda yer alan kısımlardan söz edilebilir. Kullanılan araç ve gereçlerin, eşyaların temizliği de bu anlamda yorucu olabiliyor. Meşakkatli de olsa bazı kişiler bu temizlikleri severek ve haz duyarak yapıyor. 0542 620 99 91 Ev hanımları kadar titizliği ön planda tutan hijyen hastası beyler de bu duruma dahil. Kesinlikle ve kesinlikle zaman geçirmek ve stres atmak için en çok tercih edilen yöntemlerden biri. Ancak çalışan kesimin bu kadar geniş zamanı olmadığından daha çok dış güçlerden yardım alması mümkündür. Çünkü onlar için boşa geçirilecek vakit yoktur ve sürekli üretmek ve çalışmak adına çabalarlar. O sebeple temizlik şirketleri halı ve koltuk yıkama şirketleri başucu ilacı gibiler. İhtiyaç anında telefonu kaldırınız. Arayınız. Çağırınız.

   Evinize ya da işyerlerinize, yazlığınıza bahar havası getirmek istemez misiniz? Mis gibi kokan mobilya ve halılarınızın üzerinde en değer verdikleriniz evlatlarınız, aile büyükleriniz oturacak, basacak. Tabi ki de onların sağlığı her şeyin başında gelir. Bu sebeple zamanla oluşan mikrop ve bakteriler gözle görülemeyecek kadar küçükler ve müdahale edilmezse hastalığa yol açabilirler. İşte o yüzden halınız ya da koltuğunuzun leke olmasını beklemeyin arada hijyen ve sağlık açısından ciddi önemi olan temizliklerini rutin haline getirin. Siz siz olun onları ailenizin bir parçası gibi görün ve eşyalarınıza gereken önemi ve değeri verin. Çünkü zamanla onlar da tıpkı insanlar gibi yıpranıyorlar ve her daim bakıma ve temizliğe ihtiyaç duyuyorlar. Şu an ki teknoloji sayesinde hiçbir şekilde insan gücüne ihtiyaç duymadan son teknoloji yıkama makineleri ile siz hiçbir ekstra çaba sarf etmeden hem ulaşım hem de işin takibi sorunsuz şekilde teslimatı ile ilgili de bizzat evinize teslimat olacak şekilde halledilmiş olacak.

   Gelelim bu konu da en popüler adresin neresi olduğuna açıkçası bizden duymuş olun ve deneyin deriz. Zekeriyaköy halı yıkama semtin ve diğer civar semtlerin en iyisi ve en güvenilir adresi açıkça söylemek gerekirse çocuklar bu işin hakkını veriyor hepsi canavar gibiler. İş takibi çok iyi ve kusursuz işliyor aynı zamanda memnuniyet garantisi kesinlikle var. Halılarınızın ilk günkü gibi parlak ve kusursuz temizliğine kavuşması hoşunuza giderdi değil mi? Bizce de öyle umarız bu konu da duymayan kalmaz öneriler her geçen gün artıyor ve talep arttıkça iş yoğunluğa var diye mümkün mertebede özellikle bayram temizliklerinde son dakikaya bırakmamanızda fayda var. Hem evinizden teslim alıp uygun koşullarda eşyalarınıza zarar gelmeden taşıyorlar hem de herhangi bir karışıklığa meyil vermeden zamanında teslimat yapıyorlar. Sizde böylelikle zamandan ve sudan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Aynı şekilde koltuk, battaniye ve yataklarınız içinde Zekeriyaköy halı yıkama şirketini tercih etmelisiniz. Güler yüzlü, güvenilir ve saygılı çalışma arkadaşları ile evinize gelerek eşyalarınızı özen ve itina ile detaylı bir şekilde temizliyorlar. 0542 620 99 91 Leke çıkartma konusunda da oldukça ustalar. Kullanılan deterjan ve kokuları alerjen etkenler taşımamaktadır. O yüzden sürpriz hastalıklara karşı da bu durumda korunmuş oluyorsunuz.

   Önemli olan her koşulda hijyen ve temizliğin sağlanabilmesi ve bunu yaparken de mümkün olduğunca doğaya karşı saygılı ve dikkatli olabilmek. Hem doğal kaynaklarımızdan olan sularımız ziyan olmamış olacak. Hem de zaman ve alan konusunda hiç sıkıntı yaşamayacaksınız.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.