Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Koltuk Yıkama

   Koltuk Takımı Yıkama

   İstanbul en uygun koltuk yıkama hizmetini Sistem Koltuk Yıkama ve Halı Temizleme” veriyor.

   Bir telefonunuzla aynı gün veya ertesi gün koltuklarınızı, koltuk takımlarınızı, yatak ve halılarınızı yerinde yıkamak için evinizdeyiz. İşyeriniz mi var? Arayın işinizi aksatmadan, pazar günü veya gece yarısı gelerek koltuklarınızı, halılarınız, döşemelerinizi tertemiz yapalım. Müşterileriniz ve işinizde hiç bir kayıp yaşamadan ertesi gün tertemiz hizmet vermeye kazanmaya devam edin.

   Ev hanımları! Misafiriniz mi gelecek, evde nişan, ağırlama, gün vb. faaliyet mi var? Koltuklarınız ve halılarınız kirli görünüyor diye üzülmeyin, bunalmayın. Telefon edin, yarın gelip hepsini pırıl pırıl yapalım. Mis kokulu koltuk ve halılarınız olsun. Bu hayat pahalılığında koltuklarınız eskidi, değiştirmek lazım şeklinde yanlış ve pahalı düşüncelere yönelmeyin. Koltuklarınızı yıkattığınızda, siz bile, nasıl ilk alındığı günkü durumuna döndüklerine şaşıracaksınız.

   Sadece görünüm için değil, koltuk, halı ve yataklarınızı sağlıklı ve hijyen bir yaşam için de senede 2 defa yıkatmalısınız.

   İstanbul’un tüm semtlerinde ikamet eden yada işyeriniz varsa, size bir telefon mesafesindeyiz. Zaten, çok büyük oranda günlük iş hacmimiz mevcut. Ekiplerimiz size çok yakın bir bölgede çalışıyor olabilir. Bir telefonunuzla aynı gün veya ertesi gün koltuklarınızın yıkanması için hizmetinizdeyiz. Çalışan bayanlar endişelenmeyin, hafta sonları da servislerimiz devam ediyor. Arayın, isterseniz sizin de evde olduğunuz Pazar günü gelerek koltuklarınız yıkayalım.

   Komple bir koltuk takımını yaklaşık 2 saatte yıkayarak teslim ediyoruz. Yıkama sonrası kullanmadan önce 4-6 saat havalandırarak tam olarak kurumasını sağlarsanız, koltuklarınızı rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm yıkama faaliyetlerimizde, ister koltuk, ister yatak, ister halı ya da halıflleks olsun, insan sağlığına zararlı olmayan, performansı yüksek antibakteriyel oltuk ve halı şampuanları kullanıyoruz.

   Sistem Koltuk Yıkama size bir telefon uzaklığında

   İstanbul Sistem Koltuk Yıkama

   Diğer koltuk yıkama firmaları gibi tüm İstanbul’a hizmet verdiğimizi söyleyerek ulaşamadığımız semt ve mahalleler için taşeron firmalar kullanmıyoruz. Lütfen dikkatli olun, size hizmet vereceğini iddia eden bazı firmalar, bölge yada mahallenizde anlaşmalı oldukları diğer firma elemanlarını kullanarak komisyon almaktadır. Bu sebeple, araya giren gereksiz anlaşmalar nedeniyle hizmet fiyatlarınız yükselmektedir.

   İstanbul’un bir numaralı koltuk yıkama firmasıyız.

   Koltuk yikama incelikleri

   Koltuk yıkama bir sanattır. Lütfen koltuklarınızı temizletmek için profesyonel koltuk yıkama firmalarından yararlanınınız. Gündelikçi ve temizlikçi bayanların, doğru olmayan yöntemlerle koltuklarınızı yıpratmasına, renklerini soldurmasına, mevcut kirleri temizlemek yerine tüm yüzeylere yayarak sağlıksız bir ortam yaratmasına izin vermeyiniz.

   • Koltuklar profesyonel koltuk yıkama makinaları ve ekipmanları kullanarak yıkanmalı.
   • Koltuk yıkamada mutlaka sağlığa zararlı olmadığı belgeli, markalı, kanserojen karışımlar içermeyen şampuan ve deterjanlar kullanılmalı.
   • Koltuk döşemelerinin sadece yüzeysel olarak silinmesi yeterli değildir. Mutlaka derinlemesine vakumlama yapılmalıdır.
   • Kullanılan şampuan ve deterjanlan koltuk döşemesinin özelliklerine uygun olmalı koltuk kumaşını yıpratmamalıdır.
   • Koltuk ve halı lekelerine sadece leke çıkarmada etkin profesyonel leke çıkarıcılar ile müdahele edilmelidir.
   • Koltuk ve halılarınızı yıkandıktan sonra kullanmadan önce tam kurumalarını sağlayacak sekilde havalandırmalısınız.