Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Güvenilir Garantili Hizmet

   Temizlik sektörü karmaşık ama çok popüler bir sektör olduğu için her geçen gün gelişmeleri yakından izleyecek ve çeşitli gelişmeler geliştikçe kendimizi güncelleyeceğiz. Kalitesi düşük veya tecrübesiz şirketler için bu gelişmelere uyum sağlamak çok zor olacaktır. Bu nedenle firmamız gerekli konulara ve gelişmelere en iyi şekilde dikkat etmekte ve en yüksek hizmet standartlarına ulaşmak için her türlü çabayı göstermektedir.

   Güvenilirlik ve kalite, müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerin ilkesidir ve hizmetlerimiz oluşturduğumuz bu ilkeler doğrultusunda verilmektedir. Ayrıca kaliteli hizmet vermek için asla yüksek fiyatlar vermeyeceğiz, gerekli hizmetleri ekonomik fiyatlarla veriyoruz. Hedefimiz birçok firmanın aksine kalitemizi yansıtmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

   Profesyonel ekip profesyonel ekipmanı Temizlik alanındaki tüm hizmetleri en iyi şekilde sizlere sunmak için aralıksız çaba göstereceğiz. Ekibimizin başarılı hizmette gösterdiği profesyonellik, başarı durumundan tamamen farklıdır. Yetenekli ekibimiz ve profesyonel ekipmanımız bir araya geldiğinde, ortaya çıkan hizmet herkesi şaşırtan başarılı bir sonuç yaratacaktır.

   Geriye kalan tek şey, müşterimiz, bizimle iletişime geçmeniz. Şirketimizle 7/24 iletişime geçebilir veya firmamızı ziyaret edip tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Sistem Temizlik olarak profesyonel çalışma ilkelerine sahibiz. Öncelikle her halı için özel bir temizlik planı yapıyoruz. Ardından bu planı hayata geçiriyor ve tüm süreci deneyimli bir ekiple yönetiyoruz. Tüm çalışmalarımızda ciddiyetimizin farkına vardığımızda harekete geçeriz. Sağlığınız ve memnuniyetiniz en önemli hedeflerimizdir. Bu amaçla kusursuz çalışmayı planlıyoruz.