Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Antibakteriyel Ürünler İle Doğal Yıkama

   Antibakteriyel halıların yıkama ve temizleme uygulamalarında en önemli kriter kullanılan solüsyondur. Temizlik ürünü halı yıkandıktan sonra kir, kir ve benzeri maddelerin halı ipliğine girmesini ve halıya yapışmasını engellemelidir. Sistem tarafından kullanılan doğal su o kadar saftır ki, saf su PH7 seviyesine sahiptir ve içilebilir. Tahriş edici kimyasallar veya toksik maddeler içermez. Sabun, şampuan gibi köpüklü bir madde değildir, yıkandıktan sonra halının altındaki küf veya lekeleri, bakteri ve bakterileri çeker. Sabun ve şampuan mıknatıs gibi kuruduğunda kir ve lekeleri çeker, halının hızla sağlıksız maddeler içermesini sağlar ve bakterilerin çoğalması için iyi bir ortam oluşturur. Sistemin eşsiz The Natural çözümü sayesinde halı 3-4 defa kirlenir ve daha uzun süre temiz kalır. Sistemin ana çözümü, toz ve lekelere karşı dirençli antibakteriyeldir. Chem-Dry, antibakteriyel halı temizleme şirketlerinde dünya lideridir ve müşterilerine 52 ülkede / bölgede 4.500 şubede saygın profesyonel halı temizleme hizmetleri sunmaktadır.

   Ayrıca halıyı antibakteriyel hale getirmek için halı üretim tesisinde toz ve bakteri oluşumunu engellemek için farklı kimyasal işlemler yapılmaktadır. Farkında olmadan sert kimyasallarla halıların temizlenmesi, kirlenmeyi önleyerek ve antibakteriyel özelliklerini yok ederek halının daha hızlı kirlenmesine neden olur ve sağlığa ciddi şekilde zararlı bakteriler içerir. Çoğu kişi bu durumu yaşamıştır.Halı ilk alındığında halı uzun süre kirlenmiş, ancak halı temizleme firması çıktıktan sonra kısa sürede kirlenmeye başlamış ve sık sık temizlenmesi gerekiyordu. Nedeni, halı temizleme firmasının kir ve lekeleri çıkarmak için yeterli ekipmana sahip olmaması, bu nedenle halının yapısını bozmak için çok sert ağır kimyasallar (çamaşır suyu, kostik soda gibi) kullanmasıdır. Ayrıca halı tamamen kurutulmalı ve müşteriye teslim edilmelidir. Islak veya nemli olan ve müşteriye teslim edilen halılarda mutlaka küf ve mantar gibi organizmalar büyüyecektir. Küf ve mantarın büyümesi için halıyı 3-4 saat nemli tutmak yeterlidir ve bu süre zarfında küf ve mantar gelişebilir.

   Antibakteriyel söz konusu olduğunda bu dikkat edilmesi gereken bir süreçtir. Bu sistemde kullanılan tüm çözümler halı temizleme solüsyonlarıdır, sert kimyasallar içermezler ve çevreye duyarlı yeşil sertifikaya sahiptirler. Sisteme güvenebilirsiniz. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için de güvenlidir. Size en yakın Sistem halı yıkama şubemizle iletişime geçebilir ve tüm zararlı bileşenleri içermeyen sağlıklı, antibakteriyel halı yıkama hizmetimiz için randevu alabilirsiniz.