Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Ücretsiz Servis

   Sistem halı yıkama fabrikamız sizlere İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz servis hizmeti sunarak tüm kolaylıkları sağlar. Büyük bir halı temizleme ağı şirketimiz var, müşterilerimizi her yönüyle memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

   Ücretsiz hizmetimiz ile kapınıza geliyor, temizlemek istediğiniz ürünleri alıp, temizlik işlemi bittikten sonra evinize teslim ediyoruz. Sistem halı yıkama fabrikası olarak her zaman bir adım daha ileriye gitmek için çalışıyoruz.

   Müşteriler hizmetimizden memnun Aldığımız telefon görüşmeleri, mesajlar ve yorumlardan biliyoruz. Kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz ve müşterilerimiz aldıkları hizmetlerden memnun. Bu yolculuğa başlarken ana hedefimiz temizliği, sağlığı ve müşteri memnuniyetini korumaktır. Bu konularda başarılara imza attık ve başarılarımıza kararlılıkla devam edeceğiz.

   Tek parça halılarda minimum servis hizmetimiz 80 TL’dir. İki parça ve üzeri halılarda servis ücreti talep edilmemektedir. Sadece yıkama ücreti teslimatta tahsil edilmektedir.