Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   3 Günde Teslimat

   Sistem halı yıkama firması halı yıkama alanında son teknolojiyi takip etmekte, modelini sürekli iyileştirerek halı temizleme hizmetinin kalitesini sürekli iyileştirmektedir.

   Halı temizliği önemli bir temizliktir ve yılda en az bir kez temizlemelisiniz. Yanlış temizlik işlemi, bilinçsiz halı yıkama makinesi ile yıkanır veya evde kullanılır, bu da sağlığınızı ve halı yaşamınızı olumsuz etkiler. Alerjik özelliklere sahip bakteriler, mikroorganizmalar, akarlar yuva yapar ve hızla çoğalır. Halınız; özel şartlar altında doğru teknik kullanılarak dezenfekte edilerek temizlenmedikçe iyice temizlenip dezenfekte edilmeyecektir. Pek çok hastalığa alerjiye neden olabilir. Halının cinsine ve kirlilik oranına bağlı olarak en gelişmiş tam otomatik halı temizleme makinasında antibakteriyel Laser-Promax halı şampuanı kullanıyoruz. Oksijen bazlı halı şampuanı sayesinde halınız sadece temiz olmakla kalmaz, aynı zamanda tüm bakteri, akar ve virüsleri de yok edebilir.

   Ancak halının tam olarak kurutulmaması hoş olmayan kokulara yol açabilmekte ve zamanla halının dokusu zayıflayıp çürümektedir.Yeni teknolojiye tam olarak uymayan firmalar, halı temizliği konusunda olumsuz etki yapacak ve bu da müşterilerde memnuniyetsizliğe neden olacaktır. Sistem Halı Yıkama olarak 2 adet teknik kurutma odası kullanıyoruz. Halıları tozlu ortamlardan uzak, steril ve kapalı bir ortamda kurutarak, acil durumlarda (ilk etapta) normal şartlarda 3 gün 24 saat temiz, sağlıklı ve hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize halıları teslim edeceğiz. Hızlı temizlik için iki acil kurutma odası).

   Sistem halı yıkama fabrikamızda halının durumundan kaynaklı leke kir ve tozdan dolayı tekrar yıkamalarda teslimat süresi 48 saat gecikebilir.