Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Yeşilpınar Halı Yıkama

   Yeşilpınar halı yıkama olarak yıkadığımız halı çeşitlerini ve bunlar ülkemiz de kalite açısından hangileri tercih edilmeli? Hangilerinin yıkama işlemleri kolaydır? Hangi ürünler kullanılarak yıkanmalıdır gibi konuları işleyeceğiz. Hanımların pek çok zorlandığı temizlik konusunda halıların sıkıntılı günler yaşattığını biliyoruz. Eğer ki bir halının her gün elektrikli süpürge ile tozu alınmaz ise mutlaka lekeler daha da yuva yapmaya ve tozların da git gide diplere işlendiğini bizler fabrika da yıkarken görüyoruz. 0542 620 99 91 Tabi ki de hanımlara da çok suç atmamak gerek o kadar evin işi bizlerde de olsa kesinlikle bir süreden sonra ağır temizlikleri unutabiliriz. Fabrikamızca ve ekibimizce mutlaka o yüzden hanımlarımıza diyoruz ki siz bu yüklerden silkelenin ve o yükü bizler profesyonelce alalım ve üç gün içinde halılarınızı feraha kavuşturalım ne dersiniz?

   Yıkadığımız halı çeşitleri nelerdir?

   Ekibimizce kapımıza gelen ve telefonla sipariş edilen binlerce tarihi eser veya antik halıları fabrikamıza almaktayız ve bizleri tercih ettikleri için gerçekten teşekkür ederiz. Genel de yıkadığımız çeşitler Afgan halısı, Antep halıları, kaşgar halısı, step (peluş) halılar, makine halıları, yolluk, bambu halıları ve türleri, deri halılar, çocuk halısı, kilim paspas, halı örtüsü, seccade, halı kaydırmaz, shaggy halıları, patchwork halıları, balkon bahçe halıları, sahte çim halıları, overlok, modern ve klasik ya da tarihi eser antik halılar. Anlayacağınız hanımlar kesinlikle bizlere vereceğiniz her türde halıları yıkıyoruz hiç merak etmeyin ve sadece bizlere güvenin. Genel de firmalara halılarını teslim etmekten çekinen hanımlarımız çok üzgünler ve merdiven altı işçilikler ve ayrıca fasoncular yüzünden insanların kimsele güvenirleri kalmamış durumda ve çok haklılar.

   Halı Yıkama da sizlere nasıl güvenebiliriz?

   İlk öncelikle bir halı firmasına güvenmek için sakın değerli halılarınızı teslim etmeyiniz ve öncelikle onları deneme amaçlı baya pis ve kirlenmiş halılarınız var ise onlardan başlayarak ilk kendinizi tatmin ediniz bu bizler içinde geçerli. Sonuçta halka güven sağlamak için ilk önce mutlaka insanların isteklerini güzel bir şekilde yerine getirmek gerekir. Yapacağımız en iyi işçilik her zaman en iyi reklamımızdır o yüzden işçilikten önce para her zaman bir firmayı bozar ve rahat hareket ettirir. Genel de profesyonel hiçbir firma önceden para teslim almaz. Örneğin bizler sizlere teslim edeceğimiz gün ücretlerimizi alırız ve müşteri de kendisini ona göre ayarlamalıdır o yüzden doğru firmalarla bu şekilde çalışınız. Bir halı yıkama firmasının mutlaka basın da az da olsa yeri olmalı ve sosyal mecraya önem vermelidir hanımlar ve beyler. Genel de sosyal medya da sadece oraya buraya reklam vererek kendilerini ön planlara atan firmalar yaptığı işçilikler sonucu rezalet durumlarla karşılaşıyor bunlara şahitlik ediyoruz. Bir müşterinin mutlaka firmayla anlaşmadan önce mutlaka web sitelerini gözden geçirmeli ve özgünlüğüne titizliğine bakılmalı aksi takdir de sabit telefonu bile olmayan dolandırıcı firmalarla çalışabilirsiniz hanımlar. 0542 620 99 91 Kontrol etmeniz gerekenler, sabit tel no, iş yeri adres konum bilgileri, sosyal medya hesapları, galeri fotoğrafları acaba özgün mü yoksa internetten mi çalınmış gibi bir sürü kontrol edilecek bilgiler var tabi o yüzden kesinlikle kontrolsüz iş yapmayalım. Bizler Yeşilpınar halı yıkama olarak genel de daima sosyal mecraya yoğunluk veririz ve Web sitelerimiz özgün makalelerimizle ev hanımlarına evde halı yıkama veya diğer yıkama ürünleri hakkında bilgi vermekteyiz. Fabrikamız sizler sayesinde yıllardır ayakta mutlaka bizleri denemeyi ve eşyalarınızı yıkatmayı unutmayın.var ise mutlaka çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz mutlaka merak ettiğiniz daha farklı sorular olacaktır bundan eminiz.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.