Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Topkapı Halı Yıkama

   Topkapı halı yıkama genel de eşyalarınızı hiçbir zaman kimyasallar ile yıkamaz ve tamamen doğal bitkisel şampuanlar ile yıkamaya devam eder. Bu bitkisel şampuanları evlerde kullanmanız tahminen biraz zor çünkü genel de fabrikamızca üretilen bu ürünler piyasaya verilmiyor çünkü kullanılması uzmanlarca hallediliyor ve ayarlanıyor bazı karışımlar ile ilgili onlarla ortak kullanılıyor. 0542 620 99 91 Genel de siz evlerde hanımlar Vanish kosla halı şampuanları kullanabilirsiniz bunlar en azından biraz daha iyi iş görebiliyor hanımlar. Günlerce orda burada halı şampuanı aramanıza hiç gerek yok Vanish tarzı ürünlerin yanın da bazı takviyeler sayesin de halılarınız gayet iyi yıkanabilir ve temizlenebilir. Bu halı şampuanıyla sadece yıkama değil ani leke dökülmelerde oluşan zor mikroplara karşı da savaşabilirsiniz. ‘FAKİR’ isimli markası da gün geçtikçe yeni koltuk yıkama ve halı yıkama da son derece lüks ve kaliteli ürünler geliştirmiştir bunları da ev yıkamalarınız da mutlaka denemelisiniz. Genel de bu tavsiyeleri hiçbir firma vermez çünkü kendilerinden başka kimsenin bu işi yapmasını istemez. Hâlbuki aslın da imkânı olmayan ev hanımlarımıza bu şekilde mutlaka destek vermek gerekir belki ne ürünü kullanmasını bilmeyen hanımlar vardır onları bilgilendirmek ve bu sektörde onların arkasında durmak bizlerin profesyonelliğini kanıtlar. Kesinlikle bu tarz firmaların Web sitelerin de yazı bile yoktur işte halı yıkama sizleri bekliyor ve sadece numara. Ne basın da yerleri var, ne kampanyaları var ne de insanlara yıkama konusun da en ufak bilgi bile vermiyorlar. Bizlerde biliyoruz ki hanımlarımız yıkamayı tabi ki de biliyor yalnız daha fazla nasıl iyi yıkayabilirler onlara destek vermek için uğraşıyoruz.

   Halı Çeşitlerine Göre Fiyatlandırmalar Nasıl?

   Genel de fiyatlandırmaları çağrı merkezimizden metrekare başına olan fiyatlarından hesaplarından öğrenebilirsiniz ancak şunu söylemeliyiz ki özel VİP halılar vardır bunlar mesela, İran halısı, antika ve el dokuma halılarıdır bunlarda ufak biraz oynamalar olabilir veya onarımlarda fiyat değişiklikleri olabilir. Bunlar biraz daha işçilik ve emek isteyen bölmeler olduğu için genel de ekstra ücretler belirleniyor. Bu şekilde çalışmalar ne yazık ki bu tarz ücretlendirmeler içeriyor hanımlar ama tabi ki işçilikler her zaman iyi olduğun da ücretlerde iyi olur. Bizler en azından diğer firmalar gibi yok şu kadar ucuza yıkayacağız falan demiyoruz çünkü her şeyin bir maliyeti var arkadaşlar. Bu maliyetler kolay toplanmadığı için şu şekilde söyleyelim mesela sizlerden metrekare başına örnek 3 TL istiyoruz diyelim bu halının üstünde onlarca deterjan ve elektrik gidiyor ve bu şekilde maliyetler kabarıyor. Yani anlatmak istediğimiz işçilikten ve ürünlerin kalitesinden kısıp diğer firmalar gibi parayı cebimize aktarmıyoruz hanımlar. O yüzden biz profesyonel çalışan firmalar daima insanların kaliteli bir hizmet alması için elimizden geleni yapıyoruz ve sizlerin mutlu olması için onca ekibimizce çalışıyoruz. Sadece 50nin üzerinde ekibimiz halılarınız için günlerce çalışmakta ve uygulanan deterjanlar ve yıkama yöntemleri gibi çalışmalar sürdürüyor. Diğer firmalar sırf iş alsın diye aşırı ucuza alıyorlar ve müşterilerde ucuzluğa kanıp ne olduğu belirsiz firmalara halılarını teslim ediyor ve sonunda pişman oluyorlar. 0542 620 99 91 Eğer bir firma gerçekten ucuza çalışıyorsa kullandıkları ürün beş para etmez ve aşırı ucuzdur ya da ürünlerinizi sadece sulayıp üzerine de parfüm sıkıp gönderiyorlardır. Sizce metrekaresini çok ucuza yıkayan ve onca masrafı olan firmalar kendinden kısıp kaliteli ürünler kullanır mı değil mi? O yüzden sizlere tavsiyemiz ucuz çalışan firma ve fasonculardan uzak durunuz hanımlar.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.