Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Taksim Halı Yıkama

   Tek bir hizmet binlerce soru kategorisinde bugün sizlere taksim halı yıkama olarak sorularınıza cevaplar vereceğiz ve halı yıkama bilgilerinden son güncel bilgiler vereceğiz. Hanımların çağrısına geliyoruz artık ve son derece şirketimize yeni gelen makineler sayesinde yeni yıkama programları, yeni çalışma stilleri, ayrıca birçok yeni deterjan ürünleri ve binlerce inatçı leke çözümlerine uygun leke kapsülleri üretilmiştir. 0542 620 99 91 Hanımların evlerinde genel de yapmaktan en çok zevk aldığı olay temizliktir. Temizlik diyince ortalık onlar için sessizleşir ve tamamen profesyonelleşirler. Yalnız temizlik olayı halıya gelince işler bizde profesyonellik başlar hanımlar o yüzden sizler hiç yorulmadan halılarınızı üç gün için tertemiz yapıyor ve sizlere güvenli bir şekilde zarar gelmeden teslim ediyoruz. Son çıkan deterjanlarımız kesinlikle yurt dışı üretimli olup tamamen sonuca odaklı çalışmaktadır ve yıllardır hizmetiniz de olan halılarınız bu şekilde ürünler ile yıkanmaktadır. Son derece hijyen ve çok yönlü olan bu deterjanlar sadece temizlik açısından değil kesinlikle koku yöntemli de çalışır. Program uygulamaları sayesinde halılarınız sürekli olarak sistemli yıkanır ve ayrıca halılarınızın en diplerine girerek pislik kalma endişesini tamamen ortalıktan kaldırmaktadır. Son günlerin en iyi makineleri aldığımız ve denemelerimizin sonucunda mükemmel sonuçlar aldık ve hanımlarımızın da bu hizmetlerden faydalanmalarını istiyoruz kesinlikle. Türkiye’nin her köşesine her saat 7/24 hizmet vermekteyiz. Web sitemiz kullanıcılarımız sayesinde ve müşterilerin sayesinde reklamlar ile değil müşterilerin bizleri insanlara övmesi ile gündeme geliyor. Basında biz kısmında mutlaka bizleri okumanızı ve insanların verdiğimiz hizmetin nasıl beğendiklerini görebilirsiniz. Eğer ki artık halı yıkamaktan yorulduysanız ve eviniz de bir sürü işiniz var iken bu konularla uğraşmak istemiyorsanız yapmanız gereken tek olay kesinlikle bizlerle iletişime geçmek olacaktır. Son derece her aile bireylerine uygun fiyatlar barındıran fabrikamız sizleri üzmeyecek derece de fiyatlar ile çalışmaktadır. Gün geçtikçe siz hanımlar artık biliyorsunuz ki halı yıkamanın kahrı evlerde çekilmiyor hadi evlerde yazın yıkıyorsunuz diyelim kışın ne yapacaksınız değil mi? İşte şimdiden halılarınızı bizlere teslime ederek sizlere güven oluşturabiliriz. Yıllardır hizmet verdiğimiz bu Türkiye de mutlaka bizleri bir kere de olsa denemenizi tavsiye ediyoruz ve cidden pişman olmayacağınızı biliyoruz.

   Fasonculara verilen halılar neden tehlikede?

   Hanımlar, fasonculara verilen halılar şu şekilde tehlike de sanki çocuğunuzu hiç tanımadığınız evi veya yurdu olmayan birine teslim etmiş gibi düşününüz. İşte fasoncular da bu şekildedir ve çalıştıkları dükkan bile yoktur. Yollardan sokaklardan topladıkları halıları haftalık hep gecikmeli ve ne tür deterjanları kullanıldığı bilinmeyen şekilde yıkamalarıdır. Bu yüzden halılarınızı bu denli insanlara teslim etmeyiniz hanımlar. Bizler de biliyoruz ki sürekli bir şirketle çalışmak istiyorsunuz fakat güvenecek şirket kalmadı sizlerde haklısınız. 0542 620 99 91 Ama bizlere kesinlikle güvenebilir ve Web sitemiz de ki diğer konularımıza da göz atabilirsiniz. Sadece bizden alışveriş yapmak zorunda değilsiniz en azından siz hanımlara yıkama yöntemleri, halı cinslerine göre yıkama, koltuk, yorgan, battaniye ve bir sürü yıkama ürünleri hakkında bilgi vermekteyiz o yüzden en azından bizlerden bilgi sahibi olabilirsiniz. Gözlerinizi boyamak için değil, kendisi evinden başka yıkamayacağı gibi bir seçeneği olmayan insanlar için önerilerde bulunduk ve bunları uygulamanızı istiyoruz.

   Halı Teslimatı Nasıl olur?

   Taksim halı yıkama da teslimat sadece 3 gün içinde olur hanımlar. Evinizden teslim alınırken paketlenir ve yıkama, kurutma ve sorun giderme yani onarım işlemleri de üç gün içinde tamamlanınca sizlere güvenilir ve hijyenik jelatinler içerisinde gelir hiç merak etmeyiniz.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.