Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Şişli Halı Yıkama

   Şişli halı yıkama sektöründe öncü olan firmamızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tüm Şişli halkımızın her türlü halı yıkama ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyoruz. Garantili halı yıkama hizmeti ile Şişli’nin en güvenilir halı yıkama firmasıyız. Sektörde yaptığımız yenilikler, yaptığımız kampanyalara devam ediyoruz. Bu doğrultuda sürekli olarak kendimizi yenileme vizyonuna sahibiz. Bu vizyonda olarak halı yıkama alanındaki en gelişmiş cihazları kullanarak müşterilerine hak ettiği değeri vermekteyiz.

   Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

   Şişli halı yıkama halı yıkama işleminde halınızın cinsine göre en doğru halı yıkama programını uygulayarak sizlere hizmet sunmaktadır. Eskiden insanlar halılarını kendi evlerinin bahçesinde veya önünde yıkayabilmekte idi, ancak günümüzde hayat şartlarının insanları getirdiği nokta halı yıkama işlemini evlerde veya evlerinin önünde yıkama imkanının ortadan kalkması olmuştur. 0542 620 99 91 Bunun belki eksileri olsa da artıları daha fazladır. Çünkü eski usul halı yıkama hem fazla sıklıkla yapılamakta ve hem de gereken hijyeni sağlayamamaktadır.

   Şehir hayatının getirisi olarak halı yıkama işi sektör haline gelmiştir. İnsanlar firma ve şirketlerden halı yıkama hizmeti alır hale gelmiştir. Ancak bu durumda da her işte olduğu gibi kalite söz konusu olmaya başlamıştır. Eh hanımları halı yıkama hizmeti aldıkları firmaları kıyaslamaya, aldıkları hizmetin kalitesini konuşur olmaya başlamamışlardır. Bu kıyaslama ilk etapta verilen yıkama hizmetinin kalitesi olsa da daha sonra bayanlar, firmanın telefonda sizinle muhatap olma şeklinden tutun da vaktinde gelip halınızı alması, söz verdikleri zamanda teslim etmesi, yıkama kalitesi, kullanılan şampuanın kokusuna varıncaya kadar paketleme detaylarını bile hesaba katarak kıyaslamaya devam etmişler ve devam etmektedirler.

   Şili halı yıkama olarak şirketimiz müşterilerinin her türlü beklentilerini göz önüne alıyoruz. Tüm beklentilerini ve memnuniyete veya memnuniyetsizliğe sebep olacak hususları sürekli olarak inceleyerek müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet kalitesini sürekli şekilde geliştirmektedir.

   Şişli Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadar?

   Sistem halı yıkama olarak, Şişli halı yıkama fiyatlarını belirlerken çok sayıda farklı kriteri göz önünde bulunduruyoruz. Halıların toplam adeti, metrekaresi gibi unsurların öneminin büyük olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Tüm işlemlerimiz sürecin en başından en sonuna kadar titiz bir şekilde yürütülmektedir. Fiyatlar, ilgili hesaplamaların ardından belli olabilmektedir.

   Şişli halı yıkama firmamızı siz arayabilir veya telefonumuza çağrı bıraktığınız takdirde bizim tarafımızdan hemen aranabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz halılarınızın evinizden alınması için size uygun olan saat için randevu verir. Ve randevu saatinden önce hatırlatmak maksadı ile mutlaka aranırsınız. Evinizden alınan halılarınız teslim alma fişi ile sizden alınarak aracımızla halı yıkama merkezimize getirilir. Halılarınız teslim alınırken halı teslim alma fişine ne zaman size geri teslim edileceğinin tarihi de yazılır.

   Şişli halı yıkama merkezimize gelen halılarınız burada çeşitlerine göre ayrılarak uygun olan yıkama programına alınır. Çünkü her halı aynı yıkama programı ile yıkanmaz, halılarınızın hem gerçek anlamda temizliğinin temin edilmesi ve hem de aldığınız günkü canlılığının korunarak daha uzun ömürlü olması için doğru yıkama programı tercih edilmesi gerekmektedir. Ayrıca halınızın üzerinde özel çalışma gerektiren leke varsa bu lekeler de tespit edilerek onlara özel yıkama işlemi uygulanmaktadır.

   Halı Yıkama Süreci Nasıl Oluyor?

   Sürece yönelik detaylı bilgi alabilmek adına bizlere ulaşabilirsiniz. Öncelikle randevunuz alınır. Belirlenen gün ve saat diliminde adresinizden halılarınız teslim alınır. Yıkama işlemlerinin ardından teslimat işlemleri gerçekleşir. Şişli halı yıkama halınızın cinsine göre ve sağlığınız için uygun olan halı yıkama şampuanı kullanıyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığını riske atmıyoruz. Kullandığımız şampuanlar hem sağlık yönünden zararsızdır. Hem halınız için doğru miktarda uygulanır. Halınız için maksimum hijyen sağlar ve hem de kokusu ile içinizi ferahlatır.

   Yıkama işlemi sona erdikten sonra halılarınız kurutma işlemine alınır. Ayrıca kurutma işlemi sona erdikten sonra da ambalajlarına yerleştirilerek size teslim edilmek üzere hazırlanır. 0542 620 99 91 Müşteri temsilcimiz tarafından halılarınızın hazır olduğu ve teslime hazır olduğu bilgisi size verilir. Sonrasında yine sizinle randevulaşarak halılarınız teslim edilmek üzere yola çıkar ve ekiplerimiz tarafından size teslim edilir.

   Şişli Halı Yıkama Servisi – 0542 660 99 91

   Şişli halı yıkama servisi olarak her türlü step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, Bünyan halı yıkama, halı fleks yıkama işlemleri yapılmaktadır. Halıların temizliği kendimiz, ailemiz ve misafirlerimiz için önemli bir faktördür. Belirli periyotlar halinde halıların temizlenmesi gerekmektedir. Bir halı, dışarıdan bakıldığında temiz gibi görünüyor olsa da içeriğinde pek çok bakteriyi barındırabilir. Sistem halı yıkama olarak halılarınızı titiz bir şekilde yıkayıp teslim etmeye hazırız.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.