Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Kağıthane Halı Yıkama

   Kağıthane halı yıkama sektörde öncü firmamızla halı yıkama alanında sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Tecrübeli ve deneyimli personelimizle halılarınız itina ile gerekli hassasiyetlere dikkat edilerek ve halınıza uygun yıkama programı ile yıkanmaktadır. Firmamız sadece halı yıkama değil Kağıthane perde yıkama, Kağıthane koltuk yıkama, Kağıthane yorgan ve battaniye yıkama olarak ta hizmet vermektedir. Siz de her türlü halı, koltuk, perde, yorgan ve battaniye yıkama işlerinizde güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Tüm yıkama işlemleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

   Yıkama işlemi deyip geçmemek gerekir çünkü günümüzde bu eşyalar değerli eşya olup uzun ömürlü olması ve sorunsuz bir şekilde yıkanarak yıpratılmadan size teslim edilmesi ileri teknoloji ve bu teknolojiyi kullanmayı iyi bilen profesyonel ekip gerektirmektedir. Firmamızda görevli olan personelin tamamı, bu alanda yetişmiş uzman personel olup her türlü yıkama işlemlerinizde sizlere kaliteli hizmet vermekte ve memnuniyetinizi kazanmaktadırlar. 0542 620 99 91 Firmamızla çalışan güçlü referanslarımız sayesinde sizler de bu büyük ve güçlü aileye dahil olarak bizi kendinizden sayacak ve her türlü yıkama işlerinizde bizi tercih eder hale geleceksiniz.

   Halı Yıkamanın Önemi

   Halı Yıkama insan sağlığı ve hijyen açısından önemlidir. Evimizde kullandığımız ve vücudumuza doğrudan temas eden her şeyin temizliğine dikkat ederiz ve etmeliyiz. Ancak halı yıkama konusunda bu hassasiyet daha fazla öne çıkmalıdır. Çünkü genel anlamda halı temizliği sene de iki defa yapılmaktadır, yaz girerken yaz temizliği, kış gelirken kış temizliği. İnsan vücuduna doğrudan temas eden halıların temizliğinin gerekli şekilde yapılması önemlidir. Çünkü bir halı içeriğinde onlarca farklı zararlı bakteriyi barındırabilir. Kağıthane halı yıkama olarak Kağıthane’nin tüm mahalle ve sokaklarına hizmetimiz bulunup halılarınızı evinizden alıp yine evinize teslim ediyoruz. Step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, Bünyan halı yıkama, halı fleks yıkama gibi tüm halı çeşitlerine göre yıkama sistemlerimiz hizmetinizdedir.

   Halı yıkama kolay gibi görünen ancak görüldüğü kadar da basit olmayan bir iştir. Evde halı yıkama ise aslında halı yıkama değil basit bir halı temizliğidir. Pahalı halı temizleme deterjanları, şampuanları ile yapılan yıkamalar ilk bakışta halınızı temizliyor gibi görünür. Fakat gerçekte halınıza zarar vermekte ve asla gerekli hijyeni sağlamamaktadır. Mikroplar kırılmayıp halının içine daha gömülmekte ve sağlığınızı tehdit etmektedir.

   Kağıthane Halı Yıkama – 0542 620 99 91

   Kağıthane Halı Yıkama olarak sizlere garantili halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Bu da işimizi ne kadar profesyonel yaptığımızı göstermektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm halı çeşitlerinize hiçbir zarar vermiyoruz. Her bir halı cinsine uygun yıkama programı ile halılarınız için en güzel temizlik ve hijyeni sağlamaktayız.

   Ev hanımları evin birçok işini yapabilir ancak halı yıkama ev hanımlarının değil Kağıthane halı yıkama olarak bizim işimizdir. Bunun için halılarınız evinizden teslim alınır. Size kaç parça halı teslim alındığına dair fiş verilerek teslim edilme zamanı hakkında bilgi verilir. 0542 620 99 91 Halılarınızın teslim edilme süresi yaz ve kış ayları ve iş yoğunluğuna göre 3 ila 7 iş günü arasında değişmektedir. Ücret belirlemesi halılarınızın toplam metrekare büyüklüğü ve halınızın cinsine göre değişmektedir.

   Teslim alınan halılarınız cinsine göre temizlik işlemine alınmaktadır. İtina ile gerekli temizlik işlemlerinden geçirilerek ambalajlanır ve size verilen tarihte yine evinize getirilir.

   Halı yıkama için ödemelerinizi peşin yapabildiğiniz gibi dilerseniz kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Kağıthane halı yıkama tecrübeli ve deneyimli personeli ile son teknoloji halı yıkama sistemleri ile hizmetinizdedir. Sistem halı yıkama olarak sizleri memnun edebilmek adına dilediğiniz her zaman hizmetinizdeyiz.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.