Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Esenler Halı Yıkama

   Tüm ülkemizde esenler İstanbul’da ne kadarda kötü anılsa da biz bu yıkama sektöründe kendimizi esenlerde de kanıtladık ve halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama esenlerde artık sadece bizden soruluyor. Tüm memleketlerin her birinde hizmet verdiğimiz ve her köşede hizmetin sınırını hala tanımıyoruz. Elimizden gelen her şeyi sizler için ve eşyalarınız için yapıyoruz. 0542 620 99 91 Hizmette sınır tanımayan tecrübeli elemanlarımız ile kendi ekibimize koltuklarınızı ve diğer yıkanacak eşyalarınızı güven duyarak teslim edebilir ve içini hoş tutabilirsiniz. Esenler halı yıkama olarak birçok halı yıkama programları oluşturduk ve halıların cinsine göre sizlere hizmet vermekteyiz. Deneyimsiz ve programsız iş yapmıyoruz ve uzmanlarımıza danışmadan sizlere teslim etmiyoruz. Sektörde ne kadarda ismimizi duyursak da kesinlikle kendimizden ödün vermeye devam ediyoruz. Halı yıkama sektöründe esenlerde her mahalle neredeyse bizlere halısını ve diğer eşyalarını veriyor ve gerçekten de hepsi memnun. Aradığınız da fazla uzun sürmeden kapınıza gelen deneyimli elemanlarımız sorununuzu çözüyor ve sizlere iyi bir hizmet vermek adına çok kısa bir süre içerisinde geri teslim ediyoruz. Sektörün bel kemiği olan ülkemizde yaşayan pek çok zengin iş adamları ve kadınları olan İran kökenli insanlar bile halılarını bizlere teslim ediyor. Firmalarımızda pek çok İran halısı sergilediğimiz ve nasıl temiz ve sağlıklı tuttuğumuzu da artık cümle âleme de duyurduk. İnternette resmen kalitesiyle ön sıralarda bulunan sizler için güzel bir hizmet vermek istiyoruz ve bu işi sizler için babadan oğla yıllardır sürdürüyoruz. Gaziantep bile halı yıkama programları konusunda bizden destek alır çoğu firmayla anlaşma yaparız. Hizmette sınır tanımayan yapılarımız ve hizmet aşamasında olan eşyalarınız her ne kadar kirli, kokmuş ve lekeli olursa olsun bu işin üstesinden yıllardır gelmekteyiz.

   Esenler halı yıkama artık hanımlarımızı düşünmeye başladı bile. Gün içinde evin her yerinde çocuk bakan ve sabahtan akşama kadar yemek pişirmekle uğraşan annelerimize gerçekten yazık. Artık onlara bir destek kapısını esenler halı yıkama olarak açıyoruz ve kendilerine sonsuz destek veriyoruz. Zaten bütün gün evin işleriyle uğraşan bir anne bir de halı mı? Koltuk mu? Yorgan veya battaniye mi yıkayacak? Cevabını zaten hepimiz biliyoruz. O yüzden onlara destek vermek adına artık ev hanımları yerine bu sektörde isim almış birileri yapsın değil mi? İşte biz bu görevleri ev hanımlarından alıp onlar kadar iyi olmasa da hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaya çalışacağız. Artık kadınlarınız sadece siz eşlere ve çocuklarınıza odaklanacak ve bir omzundan yükünü alıp temizliğin ucundan tutarak esenler halı yıkama olarak yıkama işlerini biz üstleneceğiz beyler. Biz erkekler olarak cebimizden evliyken para çıkarmak biraz zor olabiliyor o masraf şu bu masraf falan derken sizlere de hak veriyoruz ama biz profesyonel bir firma olmamıza rağmen sizlerden yüksek miktarlarda şeyler almıyoruz. Sadece niyetimiz hijyen ve temizliğin içinde yaşamanızı istiyoruz. 0542 620 99 91 Evlerinizde ki halılarınız, koltuklarınız, gece yattığınız yorgan veya battaniyeleriniz neden mis gibi kokmasın değil mi? O yüzden bu tür eşyalarınızı bize teslim etmenizi ve arkanızı yaslamanızı istiyoruz. Siz bayanlar emin olun ki halılarınızı hiç bu kadar parlarken görmemişsinizdir. Uygun maliyetle tüm evinizi mis gibi kokutabilir ve çocuklarınızı halılarınızın üstüne salabilir rahatlıkla evlerinizde ki diğer işlerinizle uğraşabilirsiniz. Akşam eşiniz eve geldiğin de kendilerini sağlık bir koltuğa oturtabilir ve onun tamamen sağlıklı bir kumaş üstünde uyutabilirsiniz. Tamamen sağlığın içinde olmak isterseniz kapımız herkese açıktır.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.