Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Çapa Halı Yıkama

   Evet konumuz en alıcı noktalardan biri kadınlarımızın muzdarip olduğu bölüm halı yıkama çığır açan en enlerden olan Çapa halı yıkama siz danışan değerli müşterilerimiz için hizmetinizde, bu hizmetlerden faydalanmak dışında birde neden çapa halı yıkamayı tercih etmemiz gerekiyor, göz atalım.

   Günümüzde sadece yıkama yapıldı adına hizmet veren konuyu sağlık dışında artı memnuniyet dışında maddiyata çeviren firmalardan değiliz evet övgüyle bahsetmek istediğim firmamız yıllardır siz değerli müşterilerine hizmetinde hiç aksaklık vermeden devam etmektedir. 0542 620 99 91 Neden sorusuna cevap dersek halı yıkamada dikkate alınması gerekilen bazı hususlar vardır, bunlardan en önemlisinin başını da sağlık yani hijyen almaktadır, firmamız son sistem halı yıkama ve vakumlama cihazlarıyla ürünlerinizi size ilk günkü tazeliğini verircesine memnun etmek için çalışmaktadır.

   Sağlık demişken ne ilgisi var diyenlere gelsin şu kısım sadece mikroskop ile görülebilen micro mikroplar çok ufak boyutlarda olup kendilerine yuva aramaktadır, bu siz olmak istemezsiniz diye tahmin ediyorum. Sadece görsel temizlik aslında temizlik adı altına sığınmış bir uygulama olup artı ve artı zararlar vermektedir, sağlığımıza. Ne yapmamız gerekiyor tabii ki de konuyu ciddiye alıp, hizmet aldığımız yıkama işini işi bilenlere vermek yani biz özgüvenli firma Çapa halı yıkamaya, yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip ürünlerinizi bizlere teslim etmek.

   Şimdi ne yapmalıyım kısmı da şu öncelikle kullandığınız ürünün özelliklerine göre tüylü halılar genellikle bu sıkıntıyı vermektedir, mikrop yuvası gibi ne varsa içine hapseder, bizim yaptığımız işlem bu ürünlerin son sistem vakumlama halı yıkama cihazımızla yani makinemizle derine nüfus ederek, halıların en gözükmeyen noktalarına kadar ulaşıp temizlemek. Sonrasında ki hedef kullandığımız ürünlerimiz halılar üzerinde ki renk soldurmadan ve en az kimyasal içeren saf deterjan temizleme ürünleri ile halılarınızı size olduğundan ilk satın alınmış gününden daha da iyi durumda size teslim ediyoruz. Konuyu atlamadan evinizden yaşam alanınızdan ürünleri yani halılarınızı alıyoruz ve en kısa sürede halılarınız temizlendikten sonra size teslim ediyoruz.

   En çok dikkat ettiğimiz konulardan biride halıların kuruma esnasında toz almaması ve ardından ürünleri yine toz almadan ambalaj içerisinde ve size teslim etmektir. Okuduğunuz üzere biz yapacaklarımızı size özetliyoruz size düşen sadece ulaşmak ve iletişimden sonra adresini bize verip size ulaşmamızı sağlamak, sonuç sağlıklı temizlik.

   Detaylı anlatmamız gereken bir diğer hususta çalışan bayanların dikkatine olsun, birde bebek sahibi iseniz vay halinize o temizlik size işkence gibi gelebilir ve o acil bir durum olarak ta karşınıza çıkar ise yanlış tercihlerle ürünlerinizin hem ömrünü hem evinizin yani yaşam alanınızın görselliğini kısaltmış olursunuz. Bu konu daha çok bayanları alakadar ettiğinden beyler ancak bekar yaşamayı tercih eden beylere de şunu söyleyebiliriz, temizlik yapmak, halı silmek, halıya neden bu döküldü diyip yenisini almak ki beylerin en basit kaçış yöntemi yerine yenisi almaktır. Bunlara h,iç gerek yok baylar yapacağınız tek şey bizlere ulaşıp iletişime geçtikten sonra siz kahvenizi içerken hatta üzerine bile dökseniz o rahatlığı size veriyoruz, siz kirletin biz temizleyelim. 0542 620 99 91 Beyler en çokta yalnız yaşayan beyler misafir almaktan davet etmekten çekinen beyler sadece temiz görünüm bayanlara has olmamalı, bakınız yapabilirsiniz zaten en zor olan halı yıkamak ve silmek değimlidir, işte bunu sizden omuzlarınızdan alıyoruz, sadece bizimle iletişime geçerek artık sizde bayan eli değmiş gibi halılara sahip olmanız hayal değil ve zor değil. Günümüz ve teknolojimiz sağolsun.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.