Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Büyükçekmece Halı Yıkama

   Konumuz daha çok hanımların dikkatini çeken hususlardan olmakla beraber hijyen hastalarının da dikkatine, değerli okurlarımız günümüz çağın çalışan bayanlarının en çok dert ettiği ve daha ziyade bunu sorun haline getirdiği temizlikte en baş sırada yerini kimseye bırakmayan temizlik bölmesinde halılar göz patlatıyor. Biz bu konuda size destek vermek için buradayız, büyük çekmece halı yıkama ile halılarınız artık ilk günkü gibi tertemiz ve hijyen açısından da takıntılarınıza da göz kırpıyoruz.

   Büyükçekmece halı yakama sizler için son sürüm cihazlarla hijyen kalitesi en yüksek derece de ve en önemlisi sağlık açısından daha çok ta şu konuyu atlamadan alerji, deri döküntüleri, polenler ve toza karşı vücut tepkisi veren hastalıklara karşıda kullanılan ilaçlar siz değeri danışanlarımız için dikkate alınmıştır. Her bir bölgede yaygınlaşmış olan halı yıkama vs gibi teknikler bilinçsiz firmalar, kullanılan ürünler, görselliği temiz gelmesi bize cazip gelebilir, aslında konu tam olarak da öyle değil ürünlerimizin temiz kokması ve temiz gelmesi sizi ikna etmesin bu yazımız daha çok bilgilendirme içerikli olduğundan dikkate alınız. 0542 620 99 91 Örnekle konumuza devam edelim ürünlerimizi sırf temizlenmek adına araştırılmamış bir firmaya vermede ki negatif sonuçları sıralayalım, öncelikle halılarımız detaylı temizlik yapılmadığı takdirde kir, pas, toz, mikroplar halılarımızın kök noktasına kadar iner ve bu enfeksiyon la beraber size hastalık getirebilir. Diğer örnekle eğer ki bebek sahibi iseniz bu en tehlikelisi de diyebiliriz, bebeğinizin halı diplerinde mikropları minik elleriyle vakumlar gibi ağzına götürmesini bir tahmin edelim işte bilinçsiz temizlikler sonucu yine bir hastalık, dikkate almamız gereken en önemli nokta hijyen, kullanılan ürünler, kullanılan cihazın vakum ve temizlik gücü bu durumları lütfen kendiniz ve aileniz için dikkate alınız.

   Aşkla yapılan her iş sonucu mükemmellik getirir, evet doğrudur. Biz işimizi aşkla ve severek yapıyoruz halı yıkamada sınırları aşan firmamız sizler için ve siz değerli danışanlar için burada yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmak unutmayın sizi ve ailenizin hijyeni ve sağlığı için buradayız. Konumuzun dışına çıkmadan diğer örneklerden birine de el atmak isterim hatta sizi kandıran bu hijyene önem vermeyen firmaların hatalarına, koku evet koku halılarımız geldi serdik yerlere mis gibi bir koku nekadar temiz bir izlem yaratır dimi işte işin aslı bu ikna etmeleridir, oysaki o halılar yıkanmadan silinmişte olabilir az önce yukarıda verdiğim örnek burada yine devreye giriyor, hijyen görünüm dışında buna nasıl dikkat ederiz işte buda bizim işimiz hata yaparak değil size bu yazıdakilere dikkat ederek okları kendimize çevirmemiz sadece maddi açıdan değil, biz danışanların sağlığını düşünüyoruz.

   Eskilere bir yolculuk yapalım arap sabunu ile yıkarlardı, büyüklerimiz halıları o kocaman halıları üstüne kurutur günlerce toz almasın diye bahçelerinde balkonlarında teraslarında gözünden sakınır gibi bakarlardı, o dönemler halı yıkamak mucize bir güç isteyen, ciddi yetenek ve enerji isteyen temizliğin paşası da diyebiliriz, şimdi size zamanınızı ve su ücretlerini üstüne o büyüklerimizin temizliğini hediye gibi vermeye geldik. Ailenizi ve sevdiklerinizi sizler yerine biz düşünüyoruz son sürüm sistem cihazlar ve hijyen açısından zengin temizlik ürünlerimizle dert tasa olmadan ürünlerinizi evinizden teslim alıp evinize bırakıyoruz. 0542 620 99 91 İşte bunun için ne yapabilirim diyen çalışan bayanlar ev hanımı olan bayanlar bekâr yaşayan ama vakti kısıtlı olan bayanlar bir çok gruplara bile girebiliriz hatta tembel bayanlar bile biz buradayız.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.