Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Beylikdüzü Halı Yıkama

   Bugüne kadar sizlere verdiğimiz bilgiler sayesinde artık sizlerde eviniz de profesyonel bir yıkamacı olmayı hak ettiniz hanımlar. Halılar nasıl temizlenir? Halıların kokularının sırrı neler ve çılgın lekelerle mücadele etmeyi bütün hanımlarımız öğrendi. Çoğu firmanın yapmaktan çekindiği işlerin düşecek olmasından korktuğu için hiç biri yıkama ile ilgili bilgi vermezken bizler hanımlarımıza destek çıkmak için her gün çırpınıyoruz. 0542 620 99 91 Her geçen gün biraz daha yeni projeler ile ve temizleme taktikleri ile karşınıza bilgiler getirmekteyiz. Beylikdüzü halı yıkama ile senelerdir bu hizmetin karşılığını sadece müşterilerimizden değil sanki yıkama eğitimi de vermiş gibi hissediyoruz. Genel de yurt dışından gelen müşterilerimiz bile oluyor. Yıkattıkları çoğu halı çeşidi özel İran halıları ve Afgan tarzı tarihi halıları oluyor bunu görmek gerçekten bizler gurur veriyor. Diğer firmalar gibi maliyetten düşürmek için en az su kullanıyoruz ne de az deterjan kullanıyoruz. Yıkadığımız halılar ile sürekli gündemdeyiz ve verdiğimiz reklamlar değil yaptığımız işçilikler sonucu güzel yorumlar alıyoruz. Son dönemin sıkça soruların sorularını ekibimizce her hafta düzenleyip müşterilerimize destekler ve seminerler veriyoruz. İyi bir firma olmak için elimizden ne geldiyse yapmaya çalıştıkça insanlarda bizlere destek veriyor. Ağızdan ağza reklam kampanyamız ile çokça gündeme geldik. Bu kampanyanın detayı ise müşterilerime halımızı teslim ederken bizleri eğer beğendiler ise başkalarına önermelerini rica ediyoruz ve gerçekten hepsine çok teşekkür ederiz ki çok destek veriyorlar.

   Çokça sorulan sorulardan bugün birkaç tane daha bilgi vermek gerekirse ilk başlayacağımız soru kalıcı halı parfümleridir. Bunların üretimleri iyi bir fabrika ile tüm Türkiye üzerinde yaygınlaşması biz yıkamacılara da iyi bir destek oldu açıkçası. Son dönemlerde çıkan parfümlerin çoğu artık deterjanlı olmaya başladı. Daha detaylı anlatmak gerekirse artık fabrikaların birçoğu sadece koku halı parfümü değil bu parfümü deterjana dönüştürerek bir koku yaratmak ve hem halı temizlemek hem de kalıcı bir koku yaratmak oldukça iyi gözüken bu proje ciddi anlamda tuttu diyebiliriz. Genel de kimyasal ve bitkisel olarak ikiye ayırdıkları bu kokular ve deterjanlar ülkemizin birçok kısmında satışa sunulmakta ama bazıları ise sadece halı yıkamacılarına verilmesi yönünde tasarlanıyor. Bunlar biraz daha kullanış yönü profesyonellik gerekilen ürünler olduğu için de satışa çıkartılmıyor tabi ve çok haklılar. Evlerimiz de olan çocuklarımız için tehlike uyandırmaması adına bu şekilde çalışmaları gerçekten güzel. Beylikdüzü halı yıkama yirmi senenin üzerinde neredeyse bu firmalarla çalışmaktadır. Sadece Türkiye üzerinden değil yurt dışından da özel temin ettiğimiz leke çıkartım ilaçları da tahsil ediyoruz. Özellikle çıkartılması çok zor lekeler için özel Nano teknoloji deterjanları ile dikkat çeken Amerika da halı yıkamacılık çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Detaya inecek olursak Nano deterjanlar ile yıkanan halılar kesinlikle leke kabul etmiyor ve üstünden kayıp gidiyor özel bir deterjan olan bunlar henüz Türkiye’de satışa sunulması çünkü daha patenti alınmadı henüz olarak. Sadece deterjan değil Nano halılar da dokumaya başlayan Amerika artık bu işin zirvesin de diyebiliriz. 0542 620 99 91 Halıların üstüne dökülen lekeler resmen bir plastiğin üzerinden düşen su damlası gibi leke kabul etmeyen halılar tabi ki de oldukça milyarlar isteyecek kadar pahalı. Bunlara ulaşmak için tabi sadece firmaya değil gümrükten geçerken bir de geçiş parası ve mal hakkı parası istenmekte. Bir iki adet için istenmiyor diye biliyoruz ama yine de temkinli olmak gerek ve bu ticareti yapanlara danışmak lazım.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.