Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Bahçelievler Halı Yıkama

   Bahçelievler halı yıkama olarak halı yıkama da yeni bir çağ başlattık. Overlokçu makinesi ayağınıza geldi hanımların dikkatine diyoruz. Bütün ilgileri topladığımıza göre bütün hanımlara Bahçelievler yıkama olarak sesleniyoruz bütün kirli yıkanacak koltuk, perde, battaniye ve yorgan tarzı şeylerinizden kurtulacak ve bizlere teslim ederek kendinizi iyi hissedeceksiniz beyler bayanlar. Yıllardır sektörde bir emek harcadığımız ve bu piyasaya can verdiğimiz doğrudur. 0542 620 99 91 Yıkama tarihinde bile böyle bir hizmet kimse alamamıştı ta ki biz sizlere bir ışık saçana kadar. Hanımlar artık çocukların halılarına oraya buraya leke yapmalarından bıktı biliyoruz ama her şeye bir çare vardır bunu da biliyoruz. Yıllarca ürettiğimiz yeni ürünlerimiz ile artık eşleriniz rahat edecek ve yıkamak için onca zaman harcamayacak. Bundan güzeli daha ne olabilir ki değil mi? Sadece halı değil gün içinde binlerce halı, yorgan, kılıf, battaniye, çarşaf, koltuk tarzı şeyler yıkıyoruz. Bunlar nasıl kuruyacak ya yetişmezse demeyin. Yurt dışından getirilen makinelerimiz sayesinde artık günlerce beklemeye son diyoruz ve hanımlarımızın içini rahat ettiriyoruz. Çocuklarınızın ve misafirlerinizin o pislettiği aniden çay döküp dakikalarca nasıl çıkaracağım diye uğraştığınızı biliyoruz ve görüyoruz yüzden artık teslim sonrası bizlerden bir ücret karşılığı kullandığımız deterjanlardan da alabilirsiniz. Çok pahalı olmayan ancak çok işinize yarayacak olan bu ürünler tüm hanımların ettiği dua karşılığı gibi bir ürün diyebiliriz.

   Bahçelievler halı yıkama dedelerin ve teyzelerin zamanından kalma yeni olmayan yıllardır hizmet vererek tüm piyasaya ismini bugüne kadar kaliteli bir şekle duyurmuştur. Bu şekilde isim yapan firmamız günümüze kadar sadece kalitesi ile haber olmuş ve tüm insanlara nasıl işçilik yaptığımızı göstermişizdir. Koltuk yıkama, halı yıkama, yorgan yıkama ve bunlarla sınırlı kalmayıp battaniye ve yeni ürünler yıkama projeleri başlatan Bahçelievler artık tüm herkesin yanında bundan emin olabilirsiniz. Tüm herkesin hatta cebinde akrep olanların bile uygun fiyat olarak gördüğü bizler artık gerçekten bu piyasaya hüküm sürecek ve tüm insanlığın gönlünü hoş edeceğiz. Profesyonel ekibimizce hazırladığımız yıkama programları ile sizlere halı nasıl yıkanır ve diğer firmalardan farkımız neymiş kendimizi göstererek kanıtlayacağız. Sokaklarda yıkamacı ayağınıza geldi diye bağıranları boş verin yıllarca emek veren bizlerde biliyoruz ki sokağa herkes çıkabilir ve bu işi yapmaya çalışabilir. Önemli olan yeri belli olandır ve işini iyi yapandır. 50’nin üzerinde ekibimizle yıllardır hiç şikâyet almayıp ve bu sektörde nam salmış haldeyiz ve bu durumdan çok memnunuz. İstanbul’un ve tüm Türkiye’nin her köşesinde hizmet vererek sadece internette kalitemizle her yerde konuşularak bu yerlere geldiğimiz de doğrudur. Öğrencilerimize de her geçen gün yeni fırsatlar ve yeni ödeme yöntemleri ile onları da zora sokmadan okumalarına rahatlıkla devam edebilmeleri adına onlara güzel imkânlar veriyoruz. Bir dev çağı olan yıkama sektörü artık biraz canlandırmanın vakti geldi telefonlarınızı kaldırın ve bizleri arayın. İnternet üzerine arattırdığınız da reklam verenlerin önünde bile sadece özgün içeriklerimizle ön planlara geldiğimizi ve gerçekten bu iş için emek harcadığımıza şahit olabilirsiniz. 0542 620 99 91 Öğrencilerin ve tüm yaş aralığından müşterilere sahip olduğumuzdan gerçekten çok memnunuz. Halı yıkamak sadece hortumla suyu tutup üzerini az köpürterek bir şeyler yapmak değil emek vererek gerekirse saatlerce üzerinde çalışarak müşterilerimizin yüzünü güldürmektir. Bunu başardığımızdan beri içimiz hep rahat o yüzden sizlere de tek mesajımız bizlere destek olarak bizleri bu şekilde yükseltebilirsiniz. Şimdiden bütün destekleriniz için teşekkürler diliyoruz arayacağınız ilk günü ve ailemize katılmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.