Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Bağcılar Halı Yıkama

   Bağcılar halı yıkama firmamız global halı yıkama dünyasında modern yaşamanın en kaliteli ve özgün hijyen olan firmalardandır. Halı yıkama da öncü olan altın kurallarından birisi de hijyen ve temizliğin önemi olduğu için yıkamalarda yapılan hilekârlıkları da göz önünde bulunduran elbet bir sürü firma vardır. Bunlardan bahsedecek olursak bazı çoğu firma masraftan kaçmak ve işini daha çok hızlandırmak için deterjan yerine belirli kokulu parfümleri sıkarak bu tarz temizlemeler yapar. Müşteri memnuniyetini sadece bir seferlik bile yapmayan bu sektörden nasibini alamamış insanlara dikkatli yaklaşmak gerek. 0542 620 99 91 Eğer bir halı yıkama firmasına güvenmek gerekirse ilk önce bütün evin halısını değil de bir öneri olarak size tavsiyem ufak bir iki paspas veya ufak metreli halılardan vererek firmayı test etmektir. Bu işin püf noktalarından birisi olup hem kalitesini ölçmek hem de müşteri memnuniyetine önem verip vermediklerini anlama yöntemidir.

   Bağcılar halı yıkama hiçbir firmanın yapmadığı müşteri potansiyelini her zaman ilk sırada tuttuğu için müşteri odaklı çalışmalarını da insanların gözünün önünde yaparak onlara güven sağlar ve temizliğini herkese gösterir. Halı yıkamada öncü olan firmamız elemanları ile size güvenli bir hijyen ve işinize evine ve sizlere temizlik katmaktır. Eğer evinizde yaşayan yaşlı veya çocuklarınız varsa tabi ki de yorgan ve halı yıkamalarda dikkatli ve işini iyi yapan firmalar seçmek işin en doğrusudur. İnternette arattırdığını hemen ilk siteye girip halılarınızı yıkatmak işin birazcık acemiliğidir bu konularda dikkatli olmak gerek açıkçası. Çoğu firmanın belli başlı birkaç kuruş vererek ilk ön sıralara gelmesi onların sadece göz boyaması anlamına gelir. Yani internette işini iyi yapan değil parasını fazla verenin borusu öter o yüzden halı firmalarında Bağcılar halı yıkama parasıyla veya ucuzluğuyla değil daima kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Meslektaşlarımızı küçümsemek veya alay etmek gibi olmasın bu iş tamamen profesyonellik işi o yüzden yıllardır bu işin içindeyiz. Amacımız sadece müşterilere halıyı verip bağlantımızı kopartmak değil onlara çok kaliteli bir hizmet verip geleceklerini de bizimle paylaşmalarını evindeki o değerli halılarını güvenle bizlere emanet etmelerini istiyoruz. Halı sektöründe az öncede söylediğim gibi altın kuralları ilk sırada hijyen, temizlik, mis kokular ve güvenilir hizmet yani zamanlama. Bizde profesyonellik ön planda olduğu için tamamen zamanlama odaklı çalışırız ve müşterilerimize söylediğimiz zamanlamayı elimizden geldiğince daha da erken vermeye çalışır onlara güzel bir hizmet sektörünü de tanıştırmış oluruz.

   Hanımların dikkatine bilmem ne ayağınıza geldi gibi kelimeler çocukluktan beri duyduğumuz kelimeler ama tabi ki de bunlar artık geride kaldı o yüzden işinizi bir seyyar overlokçu değil de neden adını bu sektörde duyurmuş bir firma yapmasın değil mi? Bu soruların cevabını almak çok basit Bağcılar halı yıkama adını yıllarca duyurmuş ve kendini bu sektörde öncü kılan nadir firmalarından birisidir. 0542 620 99 91 Binlerce aylık üyesine ailesi ve gözü gibi bakan bu firma hizmette kendisini kanıtlamaktan hiç çekinmiyor. Hem her aileye uygun hatta öğrencilerimize de uygun halı, yorgan, perde, koltuk vb gibi bir sürü hizmet veriyoruz. Kendinizi tamamen bizim gibi güvenilir şirkete emanet etmek isterseniz kapımız daima müşterilerimize değil sizlere yani ailelerimize açıktır bu yüzden siz değerli insanlara, değerli hizmetler vermek istiyoruz. Bağcılar halı yıkama binlerce elemanı ile sizlere güven vermek ve çocuklarınızın halılarınızın üstünde hatta yorganlarınızla geceleri rahat uyumak istiyorlar pamuklu şeylerin üstünde rahat oynamak istiyorlarsa bizler gibi profesyonel bir firmaya bırakması gerek.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.