Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Sarıyer Yatak Yıkama

   Sarıyer yatak yıkama tüm yatak çeşit ve modelleri için kaliteli yatak yıkama hizmeti ile sizlere hizmet vermektedir.

   Yatak yıkama neden önemlidir.

   Şöyle bir düşündüğümüzde insan ömrünün üçte biri uyku ile geçtiğine göre yatakta ne kadar vakit geçirdiğimiz ortadadır. Peki, böylesine üzerinde zaman geçirdiğimiz ve vücudumuzun doğrudan temas ettiği ve uzun süreli olarak üzerinde zaman geçirdiğimiz yatağın temizliği için acaba ne kadar önemli olduğuna dair söz söylemeye gerek var mıdır?

   İşin en acı tarafı ise ne üzücüdür ki, ters orantı olarak bu kadar önemli olan yatak temizleme belki de en fazla ihmal edilen temizleme işidir. Sarıyer yatak temizleme için 0542 620 99 91 numaralı telefon ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Sarıyer yatak yıkama olarak belirtmek isteriz ki, yatakta uyurken insanlar gözle görünmeyecek şekilde vücutlarından ölü deri ve hücreleri yatağa bırakmaktadırlar. Havadaki tozla gelen mikroplar yatak içine yuvalanmakta ve biz zaman sonra yatağın tüm gözeneklerini tıkamaktadır. Sonuç olarak sağlıksız yatak ve nefes almayan yataklar ortaya çıkmaktadır. Tüm bunların üstüne yatakta meydana gelen ekstra kirlenme, gözle görünür lekeler ilave edildiğinde yatağınızın, yatakla beraber sizin sağlığınız için yatak yıkamanın önemi ortaya çıkmaktadır.

   Uzun süre yıkanmayan yataklarda biriken maytlar (akarlar), bakteri ve mikroplar insan sağlığını olumsuz etkilemekle birlikte uyku kalitesini de düşürmektedir. Bu nedenle hem sağlığınız hem de daha kaliteli uyku ile daha dinç dinamik olarak yataktan kalkmak için mutlaka kaliteli, hijyen içerikli sağlıklı yatak yıkama hizmeti almanız gerekmektedir.

   Sarıyer yatak yıkama olarak profesyonel hizmet veren firmamız uzman ekipleri ve gelişmiş cihazları ile sizlere kaliteli yatak yıkama hizmeti vereceklerdir. 0212 620 99 91 numaralı telefonumuzdan bizi aradığınızda müşteri temsilcimiz yatak yıkama için sizden randevu alır ve anlaşılan zamanda uzman personelimizi evinize yönlendirir.

   sarıyer yatak yıkama hizmeti

   Yatak yıkama hizmeti ortalama olarak 1 saat kadar süren biz zaman alır. Ancak bu süre yatakta bulunabilecek kirlilik durumuna göre artabilmektedir. Bundan sonra ise yatağın doğal olarak kuruması için 4 – 5 saat daha geçmesi gerekmektedir. Yani gündüz vakti evinize gelen ekibimiz gittikten sonra hemen aynı gece yatağınızı kullanmaya devam edersiniz.

   Sarıyer yatak yıkama olarak yatak yıkama aşamasında öncelikle yatağınız içine işlemiş olan ve derinlere inmiş olan tozlardan yatağınız arındırılır. Bunun için güçlü vakumlama cihazlarımız ile yatağınız vakumlama işlemine tabi tutularak tozlarından arındırılır.

   Sarıyer Yatak Yıkama İşlemi

   Sarıyer yatak yıkama olarak toz arındırmadan sonra sıradan cihazlarla elde edemeyeceğiniz temizlik için yıkama işlemine geçilir. Bunun için yatağınızın kumaş cinsine uygun yıkama şampuanlarından güzel ve özel bir karışım hazırlanır. Bu karışımla birlikte birleşen sıcak su ile milyonlarla mikroskobik baloncuklar meydana gelir. Oluşan bu baloncuklar sayesinde yatağınızda ölü derilerle beslenen maytlar, tüm bakteri ve mikroplar yataktan sökülerek yüzeye doğru itilir ve yine güçlü vakum cihazlarımızla çekilerek yatağınızdan tüm bu zararlı bakteri ve maytlar, mikroplar ve mikroorganizmalar temizlenmiş olur.

   Sarıyer yatak yıkama olarak tüm bu işlemler yapılırken sadece doğal ve bitkisel olan yatak yıkama ürünleri kullanılır. Kullandığımız ürünler içinde insan sağlığına zarar veren hiçbir ürün bulunmamaktadır. Bu sayede yatağınız temizlenmiş ve sağlık açısından güzel bir uyku için elverişli hale gelmiş olur.

   Sarıyer yatak yıkama hizmeti garantili yatak yıkama hizmeti sunarak alacağınız hizmeti ve yatağınızı koruma altına almış olur.

   Halı yıkama haricinde ayrıca sarıyer perde yıkama, sarıyer halı tamiri, sarıyer ev temizliği, sarıyer yerinde yıkama, sarıyer yorgan yıkama, sarıyer koltuk yıkama, sarıyer battaniye yıkama, sarıyer halı yıkama hizmetlerimizide aynı titizlikle veriyoruz.

   Yatak yıkama işlemi için sizden sadece yatak yıkama ücreti talep edilir. Herhangi bir servis ücreti talep edilmez. Siz de 0542 620 99 91 numaralı telefonla bizimle irtibat kurarak Sarıyer yatak yıkama hizmeti alabilirsiniz.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.