Copyright © 2019 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved

5000 m² halı temizleme fabrikamız ve son teknoloji makinelerimiz ile Acıbadem'de en yüksek yıkama kapasiteli temizlik firması olmaktan gurur duyuyoruz.
Acıbadem halı yıkama fabrikası teknolojinin getirmiş olduğu son sistem makinelerle İstanbul genelinde yüksek yıkama potansiyeli ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Temizlik sektöründe 7 yılı aşkın tecrübe ve deneyimlerimiz sayesinde halı temizliği alnında müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.
Sistem şirketi; siz değerli müşterilerimizin sağlığını önemsediği için cilde zararlı, kanserojen madde içeren deterjanlar yerine bitkisel ilaçlar ve leke çıkarıcılar kullanmaktadır.
Acıbadem halı yıkama firmamız içinde yapılan tüm temizleme işlemleri halılarınızın özelliğine ve talimatlara uygun şekilde gerçekleşmektedir.

Halılarınız Nasıl Yıkanıyor?

  • İlk Toz Alma İşlemi
  • Halıların Leke Kontrolü
  • Makineli Yıkama Sistemi
  • Durulama
  • Halı Kurutma
  • Kalite Kontrol
  • Poşetleme
  • Tüm halı yıkama işlemleri bittikten sonra halılar temiz ortamda poşetlenir ve servise çıkmaya hazırdır.

Halıdan Lekeler Kesin Çıkar mı?

Lekeli halılarınız ile yakından ilgileniyoruz. Bazı halılarda bulunan lekeleri bitkisel ilaçlarla gidermek mümkün olmuyor, kimyasal ürünler kullanmak zorunda kalıyoruz. Fakat bu işleme başlamadan önce sizleri arayıp onay alıyoruz.

Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

Overlok Yapıyor musunuz?

Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.

Sistem Halı Yıkama