Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Yeşilyurt Halı Yıkama

   Günümüz çağında dikkat edilmesi gereken birçok husus ve kıstas bulunmakta. İnsanoğlu yaşam alanına saygı gösterdiği kadar çalışma alanına da aynı şekilde sosyal çevresine de saygı duymak zorunda. Bunlarla birlikte örf ve adetler, görgü kuralları bize geldiğimiz etnik kökeni ve yetiştiğimiz kültürü göstermektedir. Hal böyle olunca her bireyin yaşam alanı kendi içinde farklılıklar göstermektedir. Düzen ve temizlik de bu anlamda bizi biz yapan değerler arasındadır. 0542 620 99 91 Aynı zamanda alışkanlıklar arasında alışveriş kültürleri ve buna bağlı olarak yaşam standartları da farklılıklar göstermektedir.

   Örnek gösterecek olursak şayet bir erkeğin ailesinde yetiştikten hemen sonrasında farklı bir kültürden bir hanımefendi ile evliliği sonucu belli bir kültür çatışması meydana gelmektedir. Yeme içme alışkanlıkları düzen tertip ve temizlik alışkanlıkları da öyle. Bu sebeptendir ki belli başlı konularda her iki tarafında birbiri ile ortak bir noktada buluşması gerekmektedir. Bir diğer örnek ise erkeğin aile evinden erken yaşlarda ayrılması ve kendine ait bir yaşam alanı oluşturması aileden bağımsız bir halde gerçekleşeceği için kendine ait kuralları olacağı kaçınılmazdır. Her iki örnekte de kadın belli bir zorluk yaşayacak ve uyum süreci biraz sancılı geçecektir. Kadınlar aile evinde de yetişse bağımsız da yetişse küçük yaşlarda Türk halk toplumunun öğretileri ışığında kendini eğitmesi gerektiği alanlarda her ne kadar aktif bir çalışma hayatı olsa dahi bunun da beraberinde hayatına aldığı bir erkekle beraber şartları ve koşulları tekrardan şekillendirecektir. Birlikteliğin meyvesi olan çocuklar da işin içine girince hepten dikkat edilmesi gereken hususlar artacak artık birey bütün kökenden ve dışarıdan aldıklarını harmanlayıp bu çizgide ondan gelme nesli eğitme yoluna gidecektir.

   Aile içi en dikkat gerektiren konuların başında uyum ve iyi anlaşma dışında temizlik ve düzen gelir. Evde yaşanılan sürelerde fırsat buldukça ev havalandırılmalı, yatak çarşafları değişmeli, süpürge yapılıp toz alınmalıdır. Bunun dışında insan gücünün yeterli olmadığı ve aynı zamanda süreden ve enerjiden tasarruf edilmesi gereken konular vardır. Evin içerisinde yer alan koltuk, halı, battaniye gibi gündelik hayatta sıklıkla kullandığımız ve dikkat edilmezse temizliğine bazı enfeksiyonel durumların yaşanacağı bir gerçektir. Bu konuda üstün hizmet anlayışı ile çalışan temizlik şirketleri ve halı yıkama şirketleri vardır.

   Bilindiği üzere İstanbul da popülerliğini koruyan bir halı yıkama şirketi var ismini bulunduğu semtten alan Yeşilyurt halı yıkama müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Bu sebeple çalışma tesislerinde son teknoloji anlamında cihazını en son yeni güncellemelere göre güncellemiştir. Yeşilyurt halı yıkama güler yüzlü ekibi ve çalışma koşulları ile size sunacağı hizmetler ile memnun olmanız adına elinden geleni yapmaktadır. Halılarınızı mağazadan alınmış haline geri getirme sözünü size veriyor. Aynı şekilde evde hizmet verdikleri koltuk, battaniye ve yataklarınızda fabrikadan çıkmış gibi olacak. İşte bu felsefe ile hareket ettikleri için memnuniyet garantisi kesinlikle verilmiştir. Toplu olarak yapılan hizmetler de uygun fiyatlarla size özel fiyatlandırmaları mevcuttur. 0542 620 99 91 Metrekare hesabı halıda yapılıyor. Koltuk ve diğerlerinde ise adet fiyatı kumaş ya da özelliklerine göre değişiklik göstermekte. Tamami ile hijyenik koşullarda leke çıkarma, bakteri ve kirlerden arındırma kaliteli deterjan ve hoş kokuları ile size ayrıcalıklı hizmet vermeye devam ediyor. Ailecek hatta mahallece müptelası olacağınız bir firma bizden söylemesi. Kendinizi özel hissedeceksiniz. Aynı zamanda eşyalarınıza hak ettiği değer verilecek en iyi sonuçları bu halı yıkama şirketi size sağlıyor. Şiddetle tavsiye ederiz çok memnun kalacakasınız.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.