Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Yeşilköy Halı Yıkama

   Bayanların dikkatine ayağınıza değil parmaklarınıza kadar geldik, artık ulaşımı zor olmadan araştırması basit ve sonuçları mükemmel olan siz değerli müşterilerimiz için Yeşilköy halı yıkama sizler için hizmette sınır tanımıyor. Hizmet ve kalitemizde başlıca neden biziz neden bizi tercih edin dememizdeki en önemli husus hijyen ve son sürüm teknoloji ile size ürünlerinizi ilk günkü gibi teslim ediyor olmamız.

   Yeşilköy halı yıkama ile artık her şey daha kolay çalışan bay bayanlar, hijyene ve sağlığına dikkat eden bireyler sizler için kısıtlama olmadan ürünlerinizi son sürüm cihaz ve ürün kalitesi en yüksek mertebede size teslim ediyoruz, kim istemez ki her şey tazeliğini korusun yanlış yıkamalar ve yanlış kullanılan ürünlerle halılarınızın ömrünü kısaltmayın, bize teslim edin biz hem sağlığınızı hem ürününüzün ilk günkü gibi zedelemeden istediğinizi size verelim. 0542 620 99 91 En çok yapılan yanlış tercihlerden biride yanlış uygulama ile sonucun hem ürüne zarar vermesi zedelemesi ve ömrünü kısaltması, yanlış firma seçimi ile yanlış uygulamalarla size sadece temiz bir koku hediye ediyorlar,dikkate alın ailenizi ve kendinizi tehlikeye atmayın. Ciddi bir konu olan bu halı yıkama işini günümüzde bilen bilmeyen herkes yapıyor siz bilinçli bir şekilde aramaları ve yönlendirmeleri ciddiye alırsanız sorunsuz ve gönül rahatlığıyla ürünlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

   Soru işaretlerinden biride halı en nihayetinde ne olabilir diyenlerin bilinçsizliği kendilerine ve ailesine verdiği zararın farkında olmadan, yaptığı hatalardan biri ayaklarımızın ve vücudumuzun temas ettiği, bir ürün neden sadece yüzeysel temizlenmesi sağlansın ki sizin yapmanız gereken, doğru adresi tespit etmek ve sağlık açısından bu konuyu dikkate sadece bir seferliğine yapıp sonrasında sadece bizimle çalışmak. Zaten devamında üyemiz olduğunuzdan bu sorunu artık yaşamanıza ve soru işaretleriyle yaşamanıza gerek kalmayacak, siz hiç yormadan ürünlerinizi evinizden alıp tekrar evinize kısa süre içinde teslim ediyoruz.

   Neden Yeşilköy Halı Yıkama mı biraz detaylandıralım soru işaretlerinizi alalım, hijyenin dikkate alınmadığı bir dönemdeyiz öncelliklerimiz daha çok gösteriş aslında hatalar ve sağlık sorunlarının başında yanlış kullanılan ilaçlar gibi kullanılan yanlış temizlik maddeleri de kanserojen madde içerikleri bizi zamanla fiziksel açıdan zarar verir organlarımızla küsmemizi sağlar. Kim ister ki neden hastayım sorusuna günlerce hastane köşelerinde sonuç bulmak için zaman kaybetmeye, sosyal hayatımızı en çok etkileyen hususların başında da yerini kimseye vermeyen enfeksiyon nedeni bilinmeyen hastalıklar, işte size daha detaylı anlatmak için dikkatinizi buraya vermenizi istiyoruz halı deyip geçmeyin bu bir atlet değil makine ye atıp otuz dakika da yıkansın ve sonra tekrar giyelim bahsi geçen yaşam alanımızın içinde vücudumuzun ve en çok ayaklarımızın değdiği alan olan halılarımız diplerde ne mikroplar bulunuyor bunu ancak mikroskop la görebilir, bu gözükmeyen mikroplar bizim vücudumuzun başlıca düşmanıdır. 0542 620 99 91Ne yapacağız mı açık bizi tercih edeceksiniz biz size ürünlerinizi öncellikle hijyen sağlık açısından zarar almamanız için en saf ürünler ve son sürüm vakumlama ile dipten uca halılarınızı ilk günden daha temiz ve sağlıklı bir şekilde hazırlayıp size sunuyoruz.

   Yapmanız gereken bize ulaşın ürünlerinizi evinizden alıp size poşetlenmiş yani ambalajlanmış bir şekilde size teslim ediyoruz, size düşen gönül rahtlığıyla kullanmak bize düşen bir diğer tarihe kadar sizi memnun ettiğimiz için beklemek. Kısa bir notta düşelim halılar en az yılda sekiz kere yıkanmalıdır, bu sadece hijyeni elde tutma amaçlıdır görünüş olarak bakarsak evinizde ufak çocuğunuz var ise bu daha da çoğalabilir.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.