Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Mecidiyeköy Halı Yıkama

   Bayanların en çok araştırdığı konulardan biride halı yıkama da dikkat edilmesi gerekilen ve firma önemi bu makalemizi sizler için düzenledik, lütfen dikkate alalım. Bayanlar dikkat edilmesi gerekilen hususların en baş zirvesini firma kalitesi standartları ve hijyen artı çalışma sağları almaktadır, ne yapmamız gerekiyor sıkı bir araştırma ile beraber firmanın kullandığı ürünler ve cihazlar çok önemli bir yer almaktadır. 0542 620 99 91 Firmamızın çalışması öncellikle adresinizden yani yaşam alanınızdan ürünleri teslim alarak mecidiyeköy halı yıkama adresine bırakarak hijyen çalışması başlamaktadır.

   Türkiye standartlarında çağ atlamış firmamız mecidiyeköy halı yıkama son sürüm halı yıkama cihazları ve temizlik ürünleriyle sizlere kaliteyi ayağınıza kadar getirdi, hizmetten ziyade sağılığınıza önem veren biz firma yetkilileri sizlere ürünlerinizi yıpratmadan zedeleme vermeden ilk gün gibi mağazadan yeni alınmış görüntüsü ve temizliği ile teslim etmektedir. Günümüzde daha çok ince makine de yıkanan kaymaz taban dediğimiz ürünler kullanılıyor sırf yıkama derdi olmasın makineye girebilir ve temizlenmesi basit olsun diye ama bu bir görüntü kirliliği halılarımız evimizin kalitesini belirler. Sizin de misafirliğe gittiğinizde ilk gözünüze çarpan bu değil mi? İşte konu bununla beraber hem hijyen hem görsellik için dikkate alınmalı, sadece ne giydiğimiz kalitemizi belirlemez nasıl ki kendimize iyi bakmaya özen gösteriyorsak bunu aynı şekilde evimiz yani yaşam alanımız içinde yapmalıyız. Örnek verecek olursak şahsen kendim lekeli bir halı gördüğümde sadece dışının değil içinin de yani görünmeyen kısmı halının derinlerinde de kir ve mikrop olduğunu düşünüp o alana ayaklarımı değdirmekten sakınırım, ben gibi düşünen kaç kişiyiz tabi bu kısmı tartışılır.

   Genel anlamda Türkiye nin her bölgesinde bulunan bir telefon kadar uzak firmalarımız hizmetinize talip olmaktadır. Temizleme işlemi nasıl yapılır? İşlem ilk önce toz alımı arındırma ile başlar yıkama süreci bir gün sürer kurutma işlemi ile beraber en az üç gün sonrasında evinize teslim edilir. Piyasa da fazlasıyla bu tarz firmaların olması kafanızı karıştırabilir, siz size düşeni yapıp kaliteli ve deneyimli firmamızı tercih etmeniz yeterli olacaktır. Neden biz? Çünkü mecidiyeköy halı yıkama hizmetini güler yüzlü ekibi ile beraber kaliteyi sınır üstüne taşımaktadır. Diğer taraftan da yılladır ayakta kalabilen hizmetiyle ve güvenirliğiyle markalaşmış firmamız size güvenir hizmetle beraber sağlığınızı da hiçe saymadan dikkatli bir şekilde hizmetini memnuniyet olarak size veriyor.

   Bayanların korkulu rüyası haline gelmiş daha çok çalışan bayanların diye onları gruplandıra da biliriz, sizler için yapılan bu hijyen ve temizlik sadece halıda da değil koltuk, perde, halı vs vs bir çok hatta battaniye, yorgan, uyku setleri bir çok hizmetlerimiz mevcut, siz isteyin biz yapalım. 0542 620 99 91 En güzeli evinizden alıp tekrar verdiğimiz tarihte size teslim ederek sözümüzü yerine getiriyoruz, bizler için maddiyattan ziyade memnuniyet önem taşımaktadır.

   Teknoloji ile beraber sürüm olarak eski cihazlardaki gibi değil vakumlama voltları yüksek cihazlar köküne kadar halılarınızı üstün kalite hizmetiyle el değmeden temizliyor, bize sadece keyfini sürmek ve tadını çıkartmak kalıyor, hem de çok uygun fiyatlara bunu hesap olarak bakarsak aylık gelen su faturanızı etkilemeyecek olması artı bir avantaj değil mi? Bayanların en çok korktuğu konu olan halı yıkama ile size umarım faydalı olmuşuzdur, size kalan bizimle iletişime geçip sadece adres vermeniz kalan kısmı firmamız uzman ekibi ile size özelliğinizi hissettirecek ve siz yerine sağlığınızı ve cebinizi düşünecektir. Umarım memnun edebilmişizdir.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.