Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Kuştepe Halı Yıkama

   Yerleşim birimlerinde yer alan birçok esnaf halka her türlü hizmet için çok çalışıp insanların memnuniyetini kazanarak ekmek teknelerini ayakta tutmaya çalışıyorlar. Al ver ekonomiye can ver ifadesi buna güzel bir örnek olarak gösterilebilir. Neden mi herkes eşit şartlarda dünyaya gelmiyor. Herkesin aldığı aile terbiye ve eğitimi farklılıklar göstermektedir. Kimi eğitim hayatı olan bir ailede dünyaya geliyor. Doktor, mühendis, öğretmen, polis oluyor. 0542 620 99 91 Kimisi de sanatçı kişilikli ailelerde doğup sanata ilgi alakası daha meyilli oluyor. Kiminin de esnaf ailesinden kalma işi neyse çocukları o işi devam ettiriyor. Yeni jenerasyona uygun bir şekilde işi büyüterek devam ettiriyor.

   Ele alacağımız konu daha çok halka hizmete mal olmuş esnaflar ile alakalı olacak. Bir çok süpermarket ve avmler küçük esnafı temelinden sarsacak şekilde büyüme ve gelişme göstermektedir. Ancak ülkemizdeki duyarlı vatandaşlarımız beldesindeki, mahallesindeki esnafını bitirmemek yaşatmak adına alışverişi kesmeyip kalkınmasına katkıda bulunmaya çalışıyor. Bakkallar, kırtasiyeler, oyuncakçılar, çay ocakları, lokantalar vs. Bir de hijyen ve temizlik üzerine açılmış şirketler var onlar da ev hanımlarının ve çalışan kadınların acil yardımına koşuyor. Her türlü konuda ev içi ev dışı temizlikler de mahalle ve semtine ait sakinlerinin hizmetini görüyorlar. Düğünler, özel davetler, bayram temizlikleri, yeni doğum yapmışlar, yaşlı hastası olanlar kapıdan bacaya her türlü temizliğini ücret karşılığı yaptırıyor. Daha önceleri halı yıkamak dahi kapı önlerinde bahçesi olanlarınsa bahçede yaptığı bir işti ama hem yorucu hem de çok fazla su ziyanı söz konusu. Çok fazla zaman geçirilen ve buna rağmen tam anlamıyla sonuç alınamayan bir işlem maalesef. Yeterli geniş alana sahip olamadığımızdan kurutması da sağlıklı olmuyor. Neyse ki kuştepe halı yıkama artık bu hizmetlerin tamamını güvenilir ve ekonomik bir şekilde yerine getiriyor. Evinizden yıkama alanına tekrardan evinize gelecek şekilde halılarınız gayet kaliteli temizlik ve hijyenik bir süreçten geçiyor. Evinde hasta yaşlısı olan ya da küçük emekleme çağında bebeği olanlar için halı, yatak ve battaniye gibi şeylerin çok temiz olması gerekmektedir. Zaten daha çok lekelenmeden dolayı halı yıkamacıya başvururuz ama bir o kadar da mikroplar ve çeşitli alerjilere karşı leke olmasa da yılda birkaç kez yıkamaya verilmeli en azından kullanılan anti bakteriyel ürünler sayesinde oldukça sağlıklı bir yaşam elde etmiş oluruz. Gelecek nesillerimiz ve aile büyüklerimiz için kendi huzur ve temizliğimiz için kuştepe halı yıkama tam bize göre. Sadece halı temizliğiniz değil koltuk ve diğer kumaş eşyalarınızın temizliği de onlardan sorulur. Adresinize gelip makine ve deterjanlar için sizin alan açmanızı isteyecekler. Koltuklar insan gücü ile temizleniyor. Ancak çalışma arkadaşlarını dikkatli ve özenli bir şekilde seçtiklerini biliyoruz. O yüzden gönül rahatlığı ile bu güler yüzlü ekibe kapınızı açabilirsiniz. Siz yönlendirin lekeli kumaşlarınız için kumaşa zarar vermeyen leke çıkarıcılar ile işlemi yapacaklardır. Herhangi bir şikayet ya da eksiklik söz konusu olduğunu düşünüyor iseniz ofisi arayarak bildiriniz sorun belirlendikten sonra gerek duyulursa zararınız karşılanacaktır. 0542 620 99 91 Herhangi bir eşyanızı yıkama için verdiğiniz de yaşanabilecek bir kayıp ya da karışıklık söz konusu olursa zararınız telafi edilir. Mümkün mertebe de çok sık rastlanılan bir sorun olmasa da yinede siz değerli müşterilerimize bu konu da olabildiğince duyarlı ve hassas davranmak için elimizden geleni yapıyoruz. Çünkü sizin özel eşyalarınız bizim için çok ama çok özeldir. İlk günkü haline gelecek kadar temiz olacağını iddia ediyoruz.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.