Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Kilyos Halı Yıkama

   Antik çağlardan eski dönemlerden bu yana uzanan kültürel miraslarımız vardır. Bunlar çok eski zamanlardan günümüze kadar dokusu bozulmadan korunmuş harikulade eserler. Anadolu mirasları da bu çemberin içinde yer alır. Her zaman kendi değer ve eserlerimizi koruma adına başlatılmış her türlü çalışma çok önemli bir değer oluşturmaktadır. Bunlar içerisinde eski antika değerinde eşyalar ve birçok el dokuması halı bulunmaktadır. Temizliği ve saklanması konusunda dikkatlice davranıldığı sürece daha uzun yıllar özelliğini kaybetmeden korunabilir. 0542 620 99 91 Bazı insanlar antikaya çok değer verdiklerinden dolayı evlerinde bulundurmaktan bu şekilde alışveriş yaparak evlerini dekore etmekten haz duyarlar.

   Bulunduğunuz kesim, yetiştiğiniz alan ve çerçeve sizin beğeni ve yaşam şeklinizi ifade eder. Kullanacağınız eşyaların düzgün bakımı ve temizliği sayesinde her ne olursa olsun içinizin rahat olması için canla başla çalışan firmalar var. Kilyos semtinde yerleşkeler biraz daha yazlık havası esintileri tadında insanların yaşam standartları biraz daha normal halk kesimine göre üst seviyede kalıyor. Herhangi bir hizmet ya da alışveriş karşılığı bile daha maliyetli olabiliyor. Bu sebeple gösteriş ve şaşanın biraz daha üst seviyede olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Yaşama alanları dekorasyonları ve temizliği düzeni ile alakalı en çok tercih edilen dışarıdan alınan hizmetlerdir. Kendi işini kendi yapmayı tercih edenler de vardır muhakkak ama daha çok dışarıdan hizmet alıyorlar. Kilyos semtinde yer alan kilyos halı yıkama şirketi bu tarz hizmetler veren yerlerden biri ve adından oldukça söz ettirmiştir. Halılarınızı adresinizden aracı ile alıyor kayda ve takibe alıyor işin biteceği azami süreyi size bildiriyor. Sonrasında halılarınızı son teknoloji ve donanımlı yıkama sahalarına götürüyor. Sonrasında da yıkama ve temizleme işlemini çalışkan ve iyi sonuç veren ekibi ile başlatıyor. Kullanılan cihazlar en gelişmişi ve kullanılan ürünler de en kaliteli olanından tercih ediliyor. Önemli olan hizmetin en kaliteli şekilde yapılması ayrıca zamanında istenilen adrese yetiştirilebilmesidir. Yıkama işleminin hemen sonrasında detaylı leke çıkarma işlemi yapılmakta ve halınız pırıl pırıl olacak şekilde makineden geçmektedir. Antika değerinde olan dokuma halılarınızı da gönül rahatlığı ile verebilirsiniz. Hiçbir şekilde dokusuna zarar vermeden temizliğini gayet itinalı bir şekilde yapıyorlar. Geniş kurutma alanları ile hiçbir şekilde nemli kalmadan halılarınızın işlemi bitmiş oluyor. Gayet itinalı bir şekilde ambalajlanıp adresinize gönderilmek üzere hazırlanıyor ve araçlara yerleştiriliyor. Daha önceden kayıt altına alınmış takip numaraları sayesinde ürünlerin ve olası adres karışıklıklarının önüne geçilmiş oluyor. Kilyos halı yıkama şirketi aynı zamanda çağrılan evlere de hizmete gidiyor. Her türlü kumaş koltuklarınız için titiz ve itinalı bir şekilde yıkama işlemi yapıyorlar. Aynı zamanda evinizde kullandığınız nevresim yatak örtüleri, battaniyeler ve yataklarınız içinde özel başlıklı makineleri yıkama makineleri ile yine hizmette kusursuz bir şekilde size yardımcı oluyor. Hanımların, geniş ailelerin ve aynı zamanda yalnız yaşayan beylerin acil arama durumlarına karşı mesai saatlerinde de sınırlaması yoktur. Özellikle bayram temizliklerinde çok detaylı bir şekilde temizlik olduğundan zamanla yarışılır. 0542 620 99 91 Günlerce kilyosta bu anlamda çok müşteri olduğundan yoğunluktan kaynaklı müşterilerini mağdur etmemek adına çalışma saatlerini daha uzun tutarak ve ekip sayısını arttırarak size bu konuda diğerlerinden farklı olarak ayrıcalıklı bir hizmet vermek için uğraşıyor.

   Ne diyelim temizlik ve hijyen hayatımızın olmazsa olmazları kendi imkanlarımızla yapabileceklerimizin dışındaki diğer tüm temizlik işlemlerinin dışarıdan alınması hem daha çok kendinize zaman ayırmanıza olanak verir, hem de bütçenize daha çok tasarruf ettirir.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.