Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Kasımpaşa Halı Yıkama

   Genel de hep sabit sorulardan ziyada bugün farklı soruların cevapları ile birlikte karşınızdayız. Artık bazı sorularda hanımlar değil başka mekteplerden gelmekte. Yani dükkân veya ibadet hane gibi yerlerin halı yıkama olaylarından bahsedeceğiz. Özellikle camii müşterilerimiz de çıkmakta ve bizlere nasıl yıkanıldığı bilgiler alınmakta. Öncelikle şunu söyleyelim sadece camii halı yıkama da değil. 0542 620 99 91 Yıkatacağınız her türlü koleksiyon veya pahalı ya da antika halılarınız olsa bile itina ile yıkıyoruz hiç merak etmeyiniz. Kasımpaşa halı yıkama da büyük bir devrim var bizlere vereceğiniz hiçbir halıyı kabul etmemek gibi bir lüksümüz yok sadece bizleri çarpı merkezimizden aramanız yeterli olacaktır. Camii halıları nasıl teslim alınır? Camii halıları nasıl ve hangi yöntem ile yıkanır? Camii halılarının teslim süreleri de aynı mıdır? Hangi deterjanlar ile yıkanıyor?

   Cevapların hepsini hiç gözünüz arda kalmasın profesyonel bir doğru biçimde vereceğiz merak etmeyin. İlk öncelikle camii halılarınız camiden alınmak üzere adrese gündüz saatlerine gelmektedir. Daha sonrasın da uzman ekiplerimiz tarafınca halılarınız yuvarlak ve metre şeklinde toplanır yani parça halinde diyebiliriz. Sonrasında bunları yol esnasında toz toprak çamur olmasın diye poşetlere sarar bu şekilde ekipçe çıkartırız. Fabrikamıza ulaşan bu halılar ilk önce birkaç uzman tarafından incelenir ve yırtık sökük veya herhangi bir sorun var mı diye bakılır. Eğer var ise camii sorumlusu aranılarak haber verilir eğer onarın denirse onarılır onarmayın denirse onarmadan işlemlere devam edilir arkadaşlar. Kimi ufak camiiler genel de ucuz firmaları seçer işte bu çok büyük yanlış davranış. Sonuçta orası bir ibadet hane yani her gün yüzlerce insanlar geliyor mikrop için de toz içinde güzel yıkanmamış halı üstünde namaz kılmalarına gönlünüz razı gelecek mi gerçekten? İşte bu yüzden bu şekil yerlerin bizlere teslim etmesi gerek yani en azından profesyonel bir firmalarla çalışmaları gerek anlayacağınız arkadaşlar. Her ne ise konumuza dönersek halılar onarılır ve ya onarılmaz camii sorumlusunun emrine göre devam edilir sonrasın da bu halılar genel de desenli ve renkleri kolay çıkan halılardır. Bu yüzden bunlar için yurt dışından özel üretimli getirdiğimiz ilaçlar sayesinde ne havuz sistemi ne de makine ilk önce bunlar tamamen ilaçlanır. Çünkü bu halıların üzerine her gün yüzlerce binlerce insan basıyor kimi temiz kimi pis belli olmuyor. Açıkçası çokça mikrop taşıyan bu halılar ilaçlandıktan sonra biraz beklenir. İyice ilaç etkisini gösterince mutlaka 1.sabitleyici renk koruma uygulanır sonrasın da tekli havuz sistemine götürülür ve orada güzel bir şekilde dövülür. Sonrasın da tekli havuz sistemine girmeden halı cinsine göre deterjanlar koyulur ve içine bastırılır. Bu şekilde birkaç saat bekleyen ayrı havuzlarda pislikleri çıkartılan halılar. Çıkartıldıktan sonra makineler camii halısının cinsine göre program çalışma şekline getirilir ve çift baskılarla yıkanılır. Yıkanacak en önemli halı türüdür ve tamamen lekeleri çıkartıldıktan sonra teslim edilmelidir. 0542 620 99 91 Ne de olsa ibadethane halısıdır bir Müslüman olarak kesinlikle özen göstermeli ve ekstra işlemler de ücret bile alınmamalıdır. Kasımpaşa halı yıkama olarak camii halılarınız ekipçe makineden çıkartılır ve tekrar kontrol edilir herhangi bir sorun yok ise soğuk sistemli kurutmalara verilir. Yıllardır bu şekilde tertemiz hizmet veren ve her müşterisini memnun bırakan Kasımpaşa halı yıkama mutlaka denenmesi gerekilen profesyonel bir firmadır. Sizlerde paranızın karşılığını çok güzel bir hizmet olarak almak istiyorsanız mutlaka numaramızdan bizlere ulaşınız.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.