Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Kanarya Halı Yıkama

   İsmi gibi kendiside hizmetinden söz ettiren firmamız kanarya halı yıkama hakkında sizi biraz detay verelim. Halı yıkama sektörünü çıkış sebebi bayanların ilkel dönemden çıkıp teknoloji çağına atılımı ile başlamıştır, hatta bu teknoloji ikiye bölünür ilkel tesisler ve modern tesisler olarak da adlandırılır. Şimdiki dönemde artık her şey daha çok kolaylaştı eski dönemleri hatırlıyorum da büyüklerimiz elleriyle yani insan gücüyle kocaman dev halıları silker üstüne saatlerce yıkar tamamını yıkamak da günler sürer ve sonuç sağlık sorunları yorgunluklar. 0542 620 99 91 Kahvenin bile makinesi çıktığı teknoloji devrinin tadını şimdiki bayanlar çıkartıyor, ufak bir isyan gibi oldu ama göz önüme ananem gelince işler değişti  minik bir espri sonrası konumuza devam edelim.

   Daha çok halı yıkamadan muzdarip ev hanımları, çalışan bayanlar, kariyer peşinde koşan evini akşamdan akşama gören bekar beyler daha bir çok yaşam örnek verebiliriz. Bunların en güzel kaçış yöntemi teknolojiden faydalanmak olsa gerek biz bu hususta kanarya halı yıkama olarak yanınızdayız siz arayın biz gelelim. Halı yıkama tecrübe isteyen bir işlemdir, bilgi, ustalık, tecrübe ciddi bir ekipman ile sonuçlar gayet açık ve net oluşur, her halının kendi iplik tipine göre şampuan yani temizleme ürünü vardır, halı diplerine girmiş pislikler bizim görebileceğimiz boyutlarda olmadığından bu temizliğin yapılması için hem kullanılan son sistem cihaz hem de kullanılan temizlik ürünü burada devreye girer.

   Bizim üstümüze düşen pek bir görev yok sadece ve sadece iletişime geçmek bakın bizim birde işimizi dinleyin. Öncelikle halıları adresinizden teslim alıyor sonra uygulama için kanarya halı yıkama ya teslim ediyoruz biz taşımacı ekip olarak bunu yapıyoruz birde teslim aldıktan sonra yıkama işini yapan ustalarımız mevcut sıkı ve sağlam bir ekiple zaman kaybı yaratmadan size son sistem hizmet veriyoruz. Artık sağlığınız ve hijyen artı temizliğiniz bizlere ait güçlü ekibimiz ile hizmetlerde sınır tanımıyoruz sadece halı değil battaniye yıkama, yorgan yıkama, uyku seti yıkama, perde yıkama, koltuk takımı yıkama vs bir çok alanda da sizlere hizmet veriyoruz.

   Kaynaklardan aldığımız bilgiye dayanarak şunu da geçmeyelim, 2000 yılları tarihinde çalışan bayanların isyanı ile halı yıkama işi başlamış ve tarihe geçmiştir, cihazların ilk üretimi bu isyanla başladığı keskin kaynaklardan alınmıştır. Türkiye nin genelinde olan nerdeyse her ilinde olan firmalarımız İstanbul un neredeyse her mahallesinde mevcut her semtinde mevcut bizi yaygınlaştıran sizden gelen hizmet karşılığı memnuniyet hedefimiz sadece para odaklı olmayan öncelliklerimiz arasında başta gelen sağlık ve hijyen olduğundan siz değerli danışanlarımızın memnuniyeti bizleri daha da güçlendiriyor. Gücünü ekibi başta olmak üzere sonrasında kullanılan ürünler ve son sürüm cihazlarıyla biz kanarya halı yıkama olarak sizlerin sadece aramasını bekliyoruz.

   Dikkat etmeniz gereken bir hususta firma seçim hataları yanlış firmalar ve yanlış firmaların halılarınızı ne hale getirdiğini yaşamadan bilemezsiniz bilmeniz için biz sizi uyardık, kaliteli hizmet ancak kaliteye başvurmak la olur. Sizin ve ailenizin sağlığı ve en özel zamanlarınızda temizlikle halı yıkamak la geçirmek istemiyorsanız güvenir ellere ürünlerinizi teslim ediniz. Nasıl size ulaşabilirim? Neden siz? Neden size halılarımı teslim etmeliyim? 0542 620 99 91 Bu soruların cevapları makalemizde mevcut yazımızı dikkate alarak okumanız yeterli, sonrasında bizimle işletişime geçip ürünlerinizi teslim almamız için sadece ve sadece aramanız yeterli olacaktır. Şimdiden tatlı günlerde kirletin ve bizleri takip etmeyi unutmayın aklınıza takılan bir soru olursa da lütfen danışın.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.