Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Kamiloba Halı Yıkama

   Yıllarca su faturasını yüzlerce TL olarak ödeyerek sıkıldığınızı ve artık bu işten bıktığınızı biliyoruz fakat Kamiloba halı yıkama olarak arkanızdayız. Eşleniriz hem evde halı yıkarken çok fazla yoruluyor hem de dikkatini temizliğe çocuktan, yemek yapmaktan fazla veremiyor biliyoruz. 0542 620 99 91 Artık cebinizden o kadar para çıkmasına hiç gerek yok. Tonlarca su harcayarak hem israf ediyoruz hem de o kadar paramız gidiyor gerçekten yazık değil mi beyler ve hanımlar? Halı yıkama şirketimiz de belirli düzey yıkama programlarımız ile halılarınızı itina ile bizler zaten yıkıyoruz. Hatta sizin evde tek bir yıkadığınız halı fiyatına giden masrafı biz bütün halılarınıza bölüyoruz ve masraflarınızdan kısıyoruz paranız hem cebinizde kalıyor hem de israf etmeyerek devam ediyoruz. Günümüzde şu an her aile haftalık veya aylık tahminen 100 ve 200 TL arasında halı yıkamaya para veriyor doğru mudur? İstedikleri hizmetleri bu fiyatlara bile alamayan aileler artık bitkinlik durumda ve bu gerçekten çok üzücü. Her gün daha da maruz kalan insanlarımız her geçen gün başka bir firmaya boyun eğerek kötü bir hizmet alıyor ve hakka giriliyor. Kimseyi kötülemek istemiyoruz fakat biz bu işi yıllardan beri gerçekten tam hakkıyla hukukuyla yapıyoruz kanıtlarımızı tüm Web sitemizi dolaşarak görebilirsiniz. Evde yıkadığınız bir metre kare halı tahminen 80-90 litre su kaybı demektir ve birde bizim firmamızın istatistiklerine bakalım.

   Kamiloba halı yıkama olarak bir metre karelik bir halıya tam tamına tahminen 12-15 litre su gidiyor püskürtmeli ve tazyikli su sistemlerimiz ile sizden yaklaşık 70 litre daha az masraf yapıyoruz. Umarım farkımızı anlamışsınızdır diye tahmin ediyorum. Evlerinizde bu kadar su masrafı yapacağınıza biz o 90 litre suya neredeyse halılarınızın yarısından fazlasını yurt dışı program sistemiyle çalışan makinelerimiz ile zaten yıkıyoruz yazık ve günah etmemek için hemen çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Şu an ki piyasanın durumuna bakacak olursak çoğu köklü firmanın elemanlarına zam yapamadığını bile görmekteyiz bunun en büyük sebeplerinden birisi ise merdiven altı hile yapan yıkamacılardır. Beyler bayanlar lütfen rica ediyoruz herkesin dikkatine bu tarz yıkamacılara eşyalarınızı teslim ederek hem vakit, hem para, hem kaliteden ödün verme, hem halınıza zarar verme, hem de piyasayı çökertmek bizleri mağdur etmiş oluyorsunuz. Yıllarca bu işin için de olan fabrikaların basın açıklamalarında hep aynı laf ZAM YAPAMIYORUZ ve en büyük sebebi dediğim gibi merdiven altı hile yıkamacılardır. Bunlara fırsat vererek piyasaya zarar vermiş bulunmaktasınız hem de eşyalarınıza zarar vermektesiniz. Bu yıkama sektörü öyle bir sektördü ki dünya genelinde neredeyse 16 milyar dolarlık bir sektördü yalnız şu an ki duruma bakacak olursak bu hilekarlar yüzünden piyasa sönmüş durumda. Kamiloba halı yıkama olarak ekibimizce daha önce basında bir toplantı yaparak ve yıkamacılar olarak bir konuşma yaptık ama bu yeterince ses getirmedi sanırım. 0542 620 99 91 Burada esas desteği sizlerin vermesi gerek ve bu desteği ancak bu tarz merdiven altı yıkamacılara fırsat vermeyerek yapabilirsiniz. Yıllarca emek hırsızlığı yaparak ve bizlerin ismini kullanarak iş yapan o vergisiz, rahat çalışan ve kazandığı paranın helal olduğunu düşünen meslektaşlara sesleniyorum. Eminim ki sizlerde bizim yerimiz de olsanız isyan ederdiniz. Her ay milyarlarca eleman sigortası parası, eleman maaşları, elemanların yemek parası, bayram harçlıkları, vb gibi birçok örnek dükkan kirası, depozito, stopaj gibi bir derdiniz yok tabi ama şunu unutmayın ki sizler yüzünden bu halk bizi yine de ayakta tutacak.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.