Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   İstinye Halı Yıkama

   Evlerimiz de en çok pislenen, rutubet, üstünde yemek yeme, çocukların oynaması, ayaklarda ki tozun üstüne çekmesi, lekelerin köklerde oluşması halıların canı olsa da konuşsa gibi bir durum aslında bu. Kısacası halılar kahrımızı çok çekiyor ve en çabuk pislenen eşyalarımızdır kendileri. Yaz ayları bir şekilde hanımlarımız halılarını yıkıyor temizliyor vs. Ya kış ayları ne yapacaksınız hanımlar hiç düşündünüz mü? O zaman da hala kendiniz mi yıkamayı planlıyorsunuz gerçekten? Kendiniz yıkarsanız kaç günde kurumayacağını biliyor musunuz peki? 0542 620 99 91 Kışın da yıkatmam sakın demeyin çünkü halılar evin en eğlenceli ve görünür dekorasyonu bizi yer soğukluğundan koruyor. Ve koskoca bir kış yıkatmadan o pislenmiş halı gerçekten öyle mi kalacak? Bizce artık İstinye halı yıkama olarak bizlerle tanışma vakti geldi diye düşünüyoruz. Gerek yaz olsun, gerek kış hatta isterseniz Rusya soğukları olsun her daim halılarınızı temiz pak tutacağız ve 3 gün içinde aynı şekilde kurutmaya devam edeceğiz ve merak etmeyin ki kalitemizden ödün vermeyeceğiz.

   Evde ve dışarı da yani ofis vb gibi yerlerde sizlerin de tabi ki de yıkama yöntemleriniz var biliyoruz. Dilerseniz bizlerde leke çıkartma konusunda sizleri biraz bilgilendirmek istiyoruz. İlk baş şunu söyleyelim ki hanımlar lekelere sulu müdahaleler yapılmaz aksi takdir de daha da leke derine nüfusa işler bilginiz olsun şimdiden söyleyelim. Çünkü bu lekenin daha fazla yayılmasına sebep oluyor ve daha da çıkartılmaz hale geliyor emin olabilirsiniz. Ön müdahalelerde kesinlikle halınızın türünü bilmek gerek çünkü vinil tarzı halı işlemesiyle bir halıysa kesinlikle leke çıkartıcı ürünler tam tersi etki verecektir bu sefer onu da çıkartacak bir durum olmayacak. Şunu söylemek gerek ki eğer çıkartamayacağına inanıyorsanız daima elinizin altın da olan bir numaramız olsun ve çağrı merkezimizi aradığınız da yanınıza gelelim nasıl fikir? Çünkü bazı lekeler profesyonellik istiyor gerçekten de. Halınızda ki leke için halıya uygun bir leke çözücü eviniz de daima bulundurmak gerek yoksa siz markete gidene kadar o tamamen nüfus edecektir. Misafirleriniz gelmeden önce döktüğünüzü düşünürsek aslın da hiçte vaktiniz kalmıyor o yüzden devre dediğimiz gibi eviniz de bulundurmanız gereken çözücü giriyor. Bunlardan herkesin evin de olmasa da bilgilendirdiklerimiz kesinlikle bulunduruyor. Her an lazım olabilen bu çözücülerin kaliteli olanlarından almanızda fayda var eğer birkaç TL den kaçarsanız halınızın daha beter olmasından korkuyoruz açıkçası. Değerli ve görünür de olan eşyalarınız için bunların kaliteli olanlarından ufak bir miktar alınız gerçekten çok işe yarıyor. Misafirleriniz gelene kadar lekeyi çıkartmak istemiyor musunuz? Alın size çare. Bu tarz lekeleri halı üzerine dökünce, boya bulaştırmayacak ve sıvıyı hemen emecek bir bez veya havlu elinizle müdahale etmeniz gerekir. Üstündeki sıvıyı emdirdikten sonra hemen çözücü yöntemine başlamanız gerekir çünkü misafirler yolda acele gerek. Leke türlerinden bir diğer konuda daha derin bahsedeceğiz ama bir tanesinden daha bahsetmek gerekirse yiyecek ve yağ lekelerin de mutlaka keskin bir bıçak ayrıca ıspatula gibi ürünlerle lekeyi derinden halledebilirsiniz bu yöntem de uzun zamandır işlenmektedir ve gerçekten etkili sonuçlar veriyor. 0542 620 99 91 Tabi sadece bunun gibi ürünlerle kuvvet uygulamak yetmiyor bunun sonrasın da diğer leke sorunları gibi bunda da halınıza uygun bir leke çözücü bulundurmanız gerek aksi takdirde misafirleriniz halılarınıza bakarak sizleri kınayacaklardır. İstinye halı yıkama olarak bu tarz lekelerle hiç yorulmayın ve bizlere güvenerek teslim edin 3 gün de gelsin diyor.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.