Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Esenyurt Halı Yıkama

   Çoğu yıkamacı firmaların bir türlü anlamadığı bir nokta ve diğer vereceğimiz bilgiler sizlerde biz Esenyurt halı yıkamaya hak vereceksiniz bundan çok eminiz. Bu piyasayı düşüren taktikler ve insanlar, halı yıkamacılığı çok basit bir sektör haline getiren insanlar ve yıkamacık sanki bir amele işiymiş de bizler boş yere uğraşıyormuşuz ve bunu herkes yapabiliyormuş gibi hissettirmeye çalıştılar. 0542 620 99 91 Ama bizler Esenyurt halı yıkama olarak yıllardır babadan oğla gelen bu sektörde yılmayacağız ve sürekli halka iyi bir hizmet vermeye çalışacağız hiç merak etmeyin hanımlar. Günümüzün en büyük sorunları tamamen fasonculuk ve merdiven altı iş yapan o kişiliksizler bu piyasayı mahvettiler evet burası doğru. Ama biz hanımlarımıza her geçen konu da ve yazılarımız da bahsediyoruz bunlara destek oldukça bunlar bu güzel işleyen piyasayı dağıttılar ve devlete vergi ödemeden çalışıyorlar. Bizler ise fabrikamız da insanlara iyi bir hizmet vermek için her ay elemanlarımıza milyarlarca maaş veriyoruz.

   Halı yıkamacılıkta ayakta kalmak nedir? Halı yıkamacılığı sektöre giren herkes yapabilir mi? Profesyonellik gerektiren bir sektör müdür? Halı yıkamacılar ne kadar kazanıyor? Esenyurt halı yıkama sadece halı mı yıkıyor? Gibi soruların cevaplarından başlayalım. Öncelikle yıkama sektöründe ayakta kalmak tamamen biraz önce bahsettiğimiz piyasayı mahvetmeye çalışan fasoncular ve merdiven altı iş yapanlar yüzünden işlerin çok düşüşte olması bunlar türedikçe insanların üzülmesi ve biz profesyonellerin elemanları ile zor gün geçirmesine rağmen fabrikayı kapatıp gitmemesi ve hala insanlara hizmet vermeye çalışması bu sektörde yıllardır ayakta kaldığımız anlamına gelir. Her ne kadar da bunlar türese bizler yine de hiçbir şekilde pes etmeyeceğiz. Bu sektöre girmeye çalışan herkes ne yazık ki başarılır olamaz o yüzden üçüncü ayını doldurmadan çeker gider. Çünkü bu iş kar geliri düşük sadece hizmeti büyük bir iştir. Bu sektörde başarılır olmak için yıllarca savaşmak gerek çok zengin olunacak bir sektör değil tamamen hizmete kendinizi adamış olmanız gerekmektedir bir süre sonra para gelir tabi ki de herkes yaptığı işin bedelini alır. Sadece neden girdikleri gibi sabır etmeleri gerek. Kullanılması gerekilen makine programları, her halı cinsine yönelik ekstra deterjanlar, şampuanlar, özel lekeler için havuz sistemi ve birçok bilinmesi gerekilen püf noktalar var bu sektör de o yüzden uyarıyoruz sandığınız kadar kolay değil kesinlikle. Profesyonellikten ziyade anlatmak istediğimiz hemen girilip yapılabilir bir sektör ve iş olsa neden yıllardır kendimizi geliştirmek için uğraşalım değil mi? Anlatılmak istenen içeri de o kadar zahmetli işler var ki al halıyı durula şampuan dök geç yıka falan değil sistem. Bunu zaten çocukta yapar önemli olan dükkânınız veya şirketinize gelen halının sorununu tespit etme, sökük veya yırtık var ise onları onarımdan önce müşteri bilgilendirilmesi, bu hangi sistem ve uygulama ile yıkanacak? Kullanılması gerekilen deterjan ve şampuanlar veya kokular, kurutma sırasında uygulanacak tarak sistemleri anlatmakla bitmiyor tamamen yaşayıp görmek gerek. 0542 620 99 91 Sadece bir havuz işleminin süresi için belki de bir leke için bir gün uğraşmanız gerekecek ama belki de o halıdan elde ettiğiniz kazanç 5 TL işte bu yüzden sadece söylüyoruz ki basit bir sektör değil ve bu iş sadece profesyonellerin ekmek yiyebileceği bir sektör. Halı yıkamacıların ne kadar kazandığı gerçekten bilinmiyor ama en çok fasoncu ve diğer sahtekârlar kazanıyor belli kullandıkları lağım suyu ile deterjan karışımları onlara ne kadar maliyet edebilir ki değil mi?

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.