Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Çağlayan Halı Yıkama

   Başlığımız gibi ses getiren hizmette üst seviyelere gelen çağlayan halı yıkama ile size bilgilendirme ve yönlendirme yapalım, umarız ki halı yıkama makalemiz size fayda sağlayacaktır. Bu makalede size halı yıkamada yaptığımız hatalardan bahsedeceğim sonrasın da ise doğru uygulamalara geçeceğiz, öncellikle bunu bir ufak sıralama ile size sunalım.

   Hijyene önem vermeyen firmalar, havuz sistem ile yıkanan halılar bu ciddi bir sağlık alarmı aslında işte burada devreye bilinç gerekiyor, sıkı bir araştırma yapılması gerekiyor. 0542 620 99 91 Havuz sistemde yıkanan halılar tüm kirli halıların buluşması gibi, aynı suda yıkanması kirli suda ve diğer bize ait olmayan halıların kiri ile yıkanması demek, bunlar piyasada ucuz işçilik diye adlandırılır. Şimdi ikinci hata halı fırçalama makinesi diye piyasada adlandırılan maliyeti düşük sistemler buda başka türlü hijyeni doğru olmayan bir sistemdir, eline fırçayı alan herkesin halı yıkamacı olduğu dönemdeyiz bunun da zararları şu yönde günde kişi başına düşen halı sayısı güç el gücü ile yapıldığı için düşünün nasıl bir temizlik yapılmıştır, ardından halıları makinede sıkarlar vs vasat bir yöntemdir. Size şimdi bir çok ortak yıkamadaki zararlardan bahsedelim.

   Evinde evcil hayvan besleyenlerin kıl tüylerin sizin halılarınıza yapışması, renklerin karışması, deterjan ve leke sökücü ürünlerin el ile eklendiği için yıkama kalitesini düşürebilir, bunları neden tercih ederler yıkama maliyetleri düşük olduğu için ama burada kimse sağlığını düşünmez sadece kendisi değil ailesini ve sevdiklerini çünkü durumun ciddiyetini göremiyoruz. Yapmanız gerek sıkı araştırma ile güvenli temizlik yani biz ismi gibi çağlayan halı yıkama ile biz halılarınıza talibiz, sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Artık gözünüz arkada kalmayacak ve gönlünüz rahat bir şekilde ailenizi ve sevdiklerinizi daha rahat karşılayabileceksiniz, birde çalışan bayanların ani gelen misafirleri ve ani verilen parti kararları, toplanma günleri, bekâr bay bayanların bitmeyen davetleri, özel günleriniz vs çokça örneklerle adlandırılır, artık korkmadan ve düşünmeden yaşam haneniz hep hazır ve nazır olacak. Bize ulaşmanız yeterli biz ne yapıyoruz hadi kısa bir özet yapalım,öncelikle halılarınızı yaşam alanınızdan teslim alıyor firmamıza getiriyoruz halı yıkama sırasına göre önce halılarda ki toz ve görünmeyen kirleri almak adına ufak bir arındırma yapıyor sonrasında detaylı temizlik için her bir halıyı yani ürünlerinizi teker teker vakumla makinesi ile ucu bucağı kökten temizlik yapıyoruz,sonrasında köpürtme işlemi bunu da halılara zarar vermeyen saf ürünlerle renk akıttırmadan zedeleme yapmadan ikinci işlemi de bitiriyoruz. Daha bitmedi bunun kurutma yöntemi var ve bunlar kısa süre içinde oluyor çünkü el değmeden insan gücü gerekmeksizin son sürüm sistem cihazlar sayesinde biz çağlayan halı yıkama olarak çağ atladık, bizlere güvenerek sizde ürünlerinizi teslim etmek için bizlerle iletişime geçin size istediğiniz hizmeti verelim.

   Şimdi ki zaman dilimi teknolojisi ile kullandığımız cihazlar sayesinde yaptığımız işlerden çok iyi sonuçlar elde ettik, maddiyat öncesi sizlere değer veren firma çağlayan halı yıkama Türki ye genelinde bir çok ilimizde mevcut size sadece internet üzerinden ismimizi yazıp iletişime resmi sayfamızdan girmeniz gerekiyor. 0542 620 99 91 Halılarınız ilk günden çok daha iyi bir şekilde en önemlisi hijyen içerisinde geleceğinden şüpheniz olmasın, kullanılan temizleme ilaçları halılara zarar vermez ve sizlerin sağlığını ufak bir bebeğiniz de varsa daha çok güvenin baştan da söyledik biz ekip olarak ilk önce hizmet odaklı olduğumuzdan memnuniyet firması olmaya gönül verdik. Kaliteyi seven sizleri bekliyoruz.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.