Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Beykent Halı Yıkama

   Beykent halı yıkama sizlere bugüne kadar vermediği yıkama taktikleri ve çeşitlerine göre tarama sistemlerini ve evde ne gibi deterjan karışımları yapabileceğiniz söyleyecektir. Yanı sıra sorulan sorulardan ve uygulanmış ama iyi bir sonuç alınmamış göstergelerden biraz daha detaylı anlatarak hanımlarımıza çare bulacağız. Halılar yıkandıktan sonra taranmalı mı? Halı yıkarken renkleri nasıl koruyabiliriz? Renk sabitleyici ürünleri kullandıktan sonra renkler solardı? Halı yıkama da en dikkat edilmesi gerekilen kural? Halılarımızı neden evlerde yıkadığımız zaman güneşten koruyarak kurutuyoruz? 0542 620 99 91 El dokuması halımın sökükleri var ne yapabiliriz? Yıkadığınız halıların fiyatları çeşitlerine göre değişiyor mu? Tarihi eser halılar nasıl yıkanır? Antika halılarımızı evde tutmak yasak mı ve kaçakçılığa girer mi? Genel de bugünler de biraz daha tarihe sahip sorular sorulduğu için sizleri farklı konularda aydınlatmak istiyoruz.

   Bütün hanımlarımızın oldukça dikkatini bu sorularla çektiğimize göre bu ilginç sorulara cevaplara geçelim hep beraber. Öncelikle halıların taranma şeklinden bahsedelim genel de fabrikamız da halı tarama sistemi şu şekildedir. 1.si halı yıkanırken taraklardan geçer ve düzenli köklerin açılmasıyla deterjan diplere işleyerek temizler. 2.si kurutulurken ve kuruduktan sonra özel halı tarakları ile halı tüyleri doğru yöne taranarak köklerin hava almasını sağlamaktır. Bu hava alma olayı tamamen halımızın nem ve kokulardan arınması içindir. Evimiz de ise halımızı ya normal aralıkları baya açık olan taraklarla yapacağız ya da halı fırçası ile bastırmadan halı kuruduktan sonra hafif bir şekilde üzerinden geçeceğiz hanımlar bu şekilde tarama sistemlerini uygulayabilirsiniz? Halıları yıkarken renkleri korumak için halıların renkli bölümlerine çok fazla bastırmamak ve oralara fazla deterjan ve su değdirmemek gerek ancak bu şekilde kimyasal kullanmadan işinizi halledebilirsiniz. Bizler fabrika da örneğin renk sabitleyici kimyasal maddeler ve bilgisayar yardımı ile koruyoruz. Makinelerimiz de ki görüş algılama sistemi ile bilgisayar özel renkleri ve kolay çözülecek renkleri ayırıyor oraya yumuşak baskılar yaparak üstünden geçiyor ve daha sağlıklı bir yıkama meydana geliyor hanımlar. Renk sabitleyici kullandıktan sonra renklerin solması tahminen imkânsız bunlar günümüzün en iyi üretilen ürünleridir ayrıca pahalılardır hanımlar. Renklerin solması tamamen renk sabitleyici ürününüzün arkasında ki yazılanları dikkat etmemenizdir. Bunlar ya deterjana aktarılır ve ya da renkli yerlere kapsül olarak bırakılır çok hafif bile kaçırsanız ayarını sizlere sorun yaratabilir bilginiz olsun. Yıkamada en dikkat edilmesi gerekilen kural kullanılan deterjandır hanımlar ve uyguladınız fırçadır. Bunları kullanabildiğiniz en kaliteli ürünler ile yapmanız da çok fayda var herkesin dikkatine. Halıları evde yıkadığımız zaman güneşten koruma amacımız tamamen korumasız kurutma şeklinden kaynaklanır. Açıklamak gerekirse fabrikamız da biz halıları güneş ışınlarınla veya kurutma makineleri ile kuruturuz fakat güneşin önüne koyduğumuz perde ile tamamen etki etmez sadece sıcaklık gelir ve halılarımız tamamen jelâtin içindedirler o yüzden kurutma şekli bu şekilde olmalıdır. 0542 620 99 91 El dokuması halıların sökükleri var ise ilk yapmanız gereken söküğün olan yerini bir bant ile belli edin ve çağrı merkezimizi arayarak bizleri bilgilendirin ve bizlerde gelip hastamızı alalım. Yıkadığımız halılar fiyatlarına göre değişir evet ama bunlar çok dış safkan halıları ise değişir. Mesela bizlere getireceğiniz antika veya İran ya da çok pahalı el dokumaları için ayrıca ekstra alınabilir çünkü bunlar tamamen özel VİP grupların da yıkanacak halılardır diğer halılarla temas etmemelidir ve herhangi bir ufak hata da tarihi yok olan halılardır. Beykent halı yıkama olarak yarım kalan sorularınızı bir diğer konumuz da devam edeceğiz hepinize kolay gelsin.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.