Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Beşiktaş Halı Yıkama

   Beşiktaş Halı Yıkama sizlere kaliteli ve garantili halı yıkama hizmeti vermektedir. Firmamız tarafından Beşiktaş’ın tüm mahalle ve sokaklarına hizmet veren firmamız halı yıkama alanında sizlere güleryüzlü, kaliteli ve garantili hizmet sunmaktadır.

   Halı yıkama alanlıda oldukça fazla firma olup sektörde öncü olan şirketimiz sizlere bu alanda en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Siz de her türlü halı yıkama işleriniz için hemen bizimle irtibata geçerek memnun kalacağınız bir halı yıkama hizmeti alabilirsiniz. 0542 620 99 91
   Günümüzde oldukça yaygın olan halı yıkama işinde firmamız profesyonel ekibi ve son teknolojiye sahip cihazları ile verdiği hizmet ile ön plana çıkmakta ve Beşiktaş halı yıkama Beşiktaşlılar tarafından en fazla tercih edilen halı yıkama markası olmaktadır.

   Beşiktaş Halı Yıkama Sizlere Nasıl Hizmet verir?

   Şirketimizi aradığınızda veya bize çağrı bıraktığınızda hemen size dönüş yapılır ve adresiniz alınarak size randevu verilir. Verilen saate halılarınız evinizden alınır ve yıkanmak üzere şirketimize getirilir. Halılarınız teslim alınırken mevsim şartları ve iş yoğunluğu dikkate alınarak size teslim zamanı söylenir ancak beklenmeyen bir değişiklik olursa mutlaka size bilgi verilir.

   Alınan halılarınız şirketimizde uzman personelimiz tarafından cinsine göre yıkama programına tabi tutulur ve yıkama işlemi başlatılır. Step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, Bünyan halı yıkama, halı fleks yıkama gibi tüm halı çeşitlerine göre uygu yıkama programı uygulanmaktadır.

   Yıkama işlemi esnasında halınızın cinsine göre doğru yıkama ürünleri kullanılır ve doğru miktarlarda uygulanır. Yıkama işlemi bittikten sonra halılarınız kurutma işlemine alınır ve daha sonra ambalajlanarak size söylenen saatte evinize teslim edilir. Teslim öncesi mutlaka aranırsınız ve halılarınız böylece size tekrar geri teslim edilir.

   Beşiktaş halı yıkama olarak halı yıkama ücreti dilerseniz peşin veya dilerseniz kredi kartınızla ödenebilmektedir.

   Halı Temizliği Nasıl Olmalıdır ve Hangi Sıklıkla Yapılmalıdır?

   Evlerimizde temizlik ve hijyene çok önem veririz. Özellikle halılar ev temizliğinde önemli yer tutarlar. Beşiktaş halı yıkama halı temizliğinde sizlere hak ettiğiniz hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyat politikası ve kaliteli yıkama hizmeti ile siz de halı yıkama alanında firmamızdan destek alabilirsiniz.

   Peki, halı yıkama ne sıklıkla yapılmalıdır? Bu sorunun cevabı aslında halının kullanım sıklığı ve kullanım alanına göre değişmektedir. Sürekli acık kapı pencere kullanılan, geniş ailelere hitap eden, misafir eksik olmayan ve özellikle çocukların bulunduğu yani oldukça sık ve kirletilerek kullanılan bir halı ile iki kişinin yaşadığı, kapı pencerenin çok fazla açılmadığı, çok fazla ayak değmeyen, toza ve kire maruz kalmayan bir halının temizlik ihtiyacı aynı olmayacaktır.

   Beşiktaş halı yıkama normal kullanım ev halılarının senede en az iki defa, kullanım sıklığına göre 3 ayda bir halı yıkama tavsiye etmektedir. En az kullanılan halıların senede bir defa da olsa mutlaka temizliği yapılmalıdır.

   Beşiktaş halı yıkama olarak v erdiğimiz bir hizmette üyelik sistemine dayalı halı yıkamadır. 0542 620 99 91 Şöyle ki özellikle bazı işlerlerinde kullanılan halıların mutlaka her ay yıkanması gerekmektedir. Bu tarz yerlerde işyerinde bu temizlik takip edilemediği için bizler Beşiktaş halı yıkama olarak sizin adınıza üyelik açarak bu tür yerlerdeki halılarınızı sizin belirlediniz günlerde düzenli olarak her ay gelerek halınızı telsim almakta ve temizliğini yaparak işyerinizdeki halıları sürekli biçimde temiz kalmasını sağlamaktayız.

   Siz de her türlü halı yıkama işinizde Beşiktaş halı yıkama tercih ederek sorunsuz ve kaliteli bir halı yıkama hizmeti alabilirsiniz. Titiz halı yıkama hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.