Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Avcılar Halı Yıkama

   Avcılar halı yıkama kadınlarımızın işkencesi diye konuya girsek tebessüm ettirmiş oluruz umarım, evet yılların hatta tarihin bile alt edemediği geçmeyen kanayan yaramız temizliğin kraliçesi diye adlandırılan nazar bocuğumuz halılarımız. Genellikle evimizi yaşam alanımızın temizliğinin göstergesi olan halılarımız ne kadar temiz işte detaylandırmak ve sizlere destek olmak için buradayız. Maziye gidelim biraz, zamanında bu tarz yıkama firmaları olmadan yani kurulmadan önce su faturasını kabartan sonuç olarak günlerce yorgunluğunu bedenden atamayan bizler. 0542 620 99 91 Günümüz çağın teknolojisi bu dertten kurtulduk tabi doğru adreslerle ve doğru firmalar la bunun için biz Avcılar halı yıkama olarak siz değerli danışan müşterilerimize destek ve yardım için buradayız.

   Deneyim sahibi olmak için yanlış firmalara yönelip zamanınızdan çalmayın, örnekle halı yıkama da en önemli husus firmanın hijyene verdiği değerdir. Birçok alanda bayanlarımız daha çok görünüme önem vermektedir, işte bu büyük bir hata kokusuna aldanmak keza aynı şekilde büyük bir hata bu hatalardan arınmak için ilk önce bize ulaşın biz Avcılar halı yıkama olarak sizin sağlığınızı ve hijyeninizi sizin yerinize düşünelim. Başlıca sebeplerden biride kullanılan ürünlerin kalitesi ve kullanılan cihazların son sürüm vakumlama olması ürün eğer nemli kalır ve vakumlamayı doğru güçte yapmazsa kirler ve pislikler artık tozlar halınıza daha çok nüfus eder ve sonuçla buda bir risk haline gelir. Sağlığınız açısından enfeksiyon yani mikrop kapmanıza neden olabilir.

   Halı yıkama haricinde ayrıca avcılar perde yıkama, avcılar halı tamiri, avcılar ev temizliği, avcılar yerinde yıkama, avcılar yorgan yıkama, avcılar koltuk yıkama, avcılar battaniye yıkama, avcılar yatak yıkama hizmetlerimizide aynı titizlikle veriyoruz.

   Ne yapmam gerekiyor diyenleri duyar gibiyim, ilk önce çalışan bayanlar, tek yaşayan bireyler, yeni doğum yapmış bayanlar, çocuk sahibi olup iş dışında ev temizliğine zaman ayıramayan bayanlar bir çok örnek yaşam, kalitenizi ve sağlığınızı düşünmeniz için zaman harcamayın bize ulaşın ki biz sizin yerinize ürünlerinizi ve sağlığınızı değerlendirelim. Bayanların geneli daha çok yakın çevreden duydukları isim ile ürünlerini teslim eder bu onlar için referanstır ama yanlış en iyi değerlendirme için günümüz çağın teknolojisine kendinizi teslim edin referansla değil üstelik sadece arama motoruna yazmanız yeterli, Avcılar halı yıkama siz değerli danışanlar için öncelikle kaliteyi en yüksek mertebeye çıkardı artı hijyen için kimyasal içerik olmaksızın temizlik ürünleri ve bir artı daha son sürüm cihazlar la vakumlaması ile halılarınız ilk günden daha temiz ve daha güvenilir hale gelecek.

   avcılar halı yıkama

   Kadınlarımızın artık rahatlama dönemi ev işi, çocuklar, normal çalışma sahamız, sosyal çevremize daha çok vakit ayırmak artık mümkün, zamanınızı sevdiklerinize ve sosyal hayatınıza ayırın en çok da temizlik takıntısı olan bazı bayanlar vardır ki detaycı ve göz zevki hijyen olan halı veya koltuk perde gibi renk takıntıları vardır, örneğim krem beyaz gibi daha çok açık tonlar ve bunu hep ilk günkü gibi kalması için normal yıkama düzeyi dışına çıkarak ürünün kullanma ömrünü ve tazeliğini bozarlar. 0542 620 99 91 En tehlikeli takıntılar bunlar başı alır, ne yapmamız gerek yoksa huzursuz hissedecekler ürünleri güvenilir ve istedikleri gibi onlara teslim etmek için kumaşa yani ürüne zarar vermeden kullandığımız ilaçlar ve cihazlar burada devreye girmek zorunda, bunun içinde bunu sizin değil bizim yapmamız gerekiyor.

   Siz bize ulaşıyorsunuz biz ürünlerinizi evinizden yani yaşam alanınızdan alıyor ve yine size teslim ediyoruz ne hoş değil mi ve bunu sizin zamanınızı almadan biz yapıyoruz ve sizde normal hayatınıza devam ediyor üzerinize düşen kendinize ait işlerinize zaman ayırıyorsunuz. Sevdiklerinize siz zaman ayırın ve hayatınızı temizlikle harcamayın biz bunun için buradayız.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.