Copyright © 2012 Sistem Halı Yıkama Fabrikası
All rights reserved
Yükleniyor..

HALI YIKAMA

PERDE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI TAMİRİ

LEKE ÇIKARTMA

HALI OVERLOK

PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

ZEBRA PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

FON PERDE YIKAMA

HALI TAMİRİ

SAÇAK TAMİRİ

RENK DÜZELTME

HALI BOYAMA

HALI BAKIMI

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE YIKAMA

   FARKIMIZ ! Sistem halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını otomatik sistemde tek tek yıkanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz halınızın yıkanırken 30 sn'lik videosunu whatsapp üzerinden sizlere iletebiliriz.
   **Birçok merdiven altı halı yıkama firmaları ile karıştırmayınız.**

   Sistem Halı Yıkama,

   profesyonel halı yıkama fabrikası

   Halı Yıkama Öncesi Toz Alma

   Otomatik Halı Yıkama Sistemi

   Doğal Halı Kurutma Sistemi

   Halı Yıkama Sonrası Paketleme

   Acarlar Halı Yıkama

   İstanbul’un en hızlı büyüyen ve gelişen kenti Acarlar’da hayat hızla akıp giderken ev hanımlarının hiç kuşkusuz en büyük sorunu halı yıkama derdi olmaktadır. Bizler Sistem halı yıkama olarak Acarlar halı yıkama olarak sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

   Neden Acarlar halı yıkama

   Sistem halı yıkama olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup halı yıkama hizmetinde müşterilerimizin önceliğini bilerek buna göre hareket etmekte ve müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktayız.

   Acarlar halı yıkama olarak antibakteriyel doğal ürünler tercih ederek sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını düşünüyoruz. Bizim için sağlık her şeyden önemlidir. Günümüzde şehir hayatının getirdiği en büyük endişelerin başında insan sağlığını olumsuz etkileyen kimyasal ürünler oluşturmaktadır. Bu nedenle de insanlar halı yıkma hizmetine tereddütlü yaklaşmaktadır. Ancak sistem halı yıkama kullandığı antibakteriyel doğal ürünlerle müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Acarlar halı yıkama olarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığı bizim için en önemli önceliktir.

   Acarlar halı yıkama güvenilir garantili halı yıkama hizmeti ile müşterilerinin bir önceliğini daha ön plana çıkarmaktadır. Halı yıkama hizmetine yeni bir ivme ve kalite kazandıran şirketimiz garantili halı yıkama hizmeti ile de müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Çünkü halılarınız garantili hizmet kapsamında evinizden alınır ve tertemiz evinize teslim edilir. Bu bağlamda değerli halılarınız da şirketimizin güvencesi altındadır. Olmaz ama küçük bir olasılıkla halınızda çıkmamış bir leke kalırsa sizden hiçbir ücret talep edilmeden yeniden yıkama hizmeti verilmektedir.

   Acarlar halı yıkama olarak müşteri memnuniyeti için önemli olan üçüncü adım 3 günde halılarınızın teslim edilmesidir. Vakit nakittir anlayışını ve düsturunu halı yıkama sektörüne kazandıran şirketimiz müşterilerin halılarımız ne zaman gelir, şu güne yetişir mi geç mi kalır endişesine son veriyor. Yaz kış demeden tüm ekibi ile halılarınız için seferber ola şirketimiz son teknolojiye sahip ileri düzeydeki gelişmiş cihazları ile halılarınızı mutlaka 3 gün içinde teslim etmektedir. Pizzacılar bir slogan oluşturdu ve tuttu, dediler ki, yarım saatte getirmezsek pizzanız ücretsiz. Biz de halı yıkama sektörüne 3 günde teslim edilmesi anlayışını yayıyor ve bu anlamda da müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

   Acarlar halı yıkama olarak en iyisini seçmeniz için ücretsiz servis anlayışı ile yine müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Sistem halı yıkama olarak halı yıkama sektörüne kazandırdığımız yenilikler antibakteriyel doğal ürün kullanımı, güvenilir garantili hizmet ve vakit kaybına son vererek 3 günde teslim sloganları ile son bulmuyor tabi ki, halı yıkama hizmetinin her aşaması için ayrı fiyat uygulamasına son veriyoruz. Halılarınızın evinizden alınıp yine evinize teslim edilmesi için ayrı bir ücret talep etmeyip tamamen ücretsiz servis ile halılarınızı evinizden alıp yine evinize teslim ediyoruz.

   Acarlar Halı Yıkama Hizmet Kalitesi

   Acarlar halı yıkama olarak sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermekteyiz. Operasyon ekiplerimiz sahada sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti verirken müşteri temsilcilerimiz de her türlü irtibat ve bilgi paylaşımı, yönlendirme için sizlere hizmet vermektedir.

   Halı yıkama için bizi aradığınızda müşteri temsilcimiz hemen ücretsiz servis aracımızı size yönlendirir ve size söylenen zamanda halılarınızın alınmasını sağlar. Halılarınız alındıktan sonra halı yıkama merkezimize gelir ve hemen işleme alınarak doğal ürünlerle yıkama işlemi yapılır. Halılarınızın yıkanma işlemi sona erdikten sonra hijyenik şekilde poşetlenir ve yine ücretsiz servisimiz ile evinize veya işyerinize halılarınız teslim edilir. Siz de kaliteli halı yıkama hizmeti almak ve garantili halı yıkama hizmetimizden yararlanmak için hemen bizi arayın.

   Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

   Sistem halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya'dan ithal etmekteyiz.

   El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

   Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

   Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

   Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

   Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

   Sistem halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

   Overlok Yapıyor musunuz?

   Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

   Halı Saçak Tamiri Yapıyormusunuz?

   Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.